• Главная
  • Повітряні кульки на "Останньому дзвонику" в Чернігові не заборонені
08:55, 30 мая 2019 г.

Повітряні кульки на "Останньому дзвонику" в Чернігові не заборонені

В передчутті свята "Останього дзвоника" по Україні та в Чернігові зокрема, став розповсюджуватись еко-челендж на відмову від використання повітряних кульок у подібних заходах. 

У Чернігові еко-челендж "Життя замість сміття" організував місцевий обласний молодіжний центр. Там запевняють, що випускаючи у небо тисячі повітряних кульок школярі завдають природі значної шкоди. Адже кульки нікуди не зникають. Вони лопаються у повітрі, а потім гумовим ганчір'ям падають на землю та засмічують навколишнє середовище. Окрім цього ці залишки можуть потрапити в їжу диким тваринам, від чого ті, також страждають.

На противагу такій традиції, пропонується висадити дерева, подарувати книгу бібліотеці або зробити добру справу.

Першою чернігівською школою, яка доєдналась до ідеї відмови від повітряних кульок, стала школа №17. Там на "Останній дзвоник" планують висадити 17 туй.

Але до нашої редакції звернулись батьки випускників однієї зі шкіл та сказали, що управління освіти Чернігівської міськради заборонило використання повітряних кульок на святі у всіх школах Чернігова. Через що, вони ризикують втратити певну суму грошей, які віддали як задаток виробнику кульок.

Таку ймовірну заборону нам прокоментував сам начальник управління освіти Василь Білогура:

- Управління освіти не забороняє використання кульок на святі "Останнього дзвоника" у чернігівських школах. Кожен навчальний заклад сам визначає програму заходу на 31 травня.

Тож поки що, взяти участь у такому еко-челенджі можна добровільно.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#повітряні кульки #останній дзвоник #управління освіти #школи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...