Альтернативні школи в Чернігові

Що таке альтернативні школи в Україні? Як можна отримати якісне шкільне навчання в Чернігові? Чи здають випускники приватних і альтернативних шкіл ДПА та ЗНО? Куди віддати дитину в Чернігові в 2019 році?

Чому шукають альтернативу традиційним школам в Україні?

З наближенням навчального року багато батьків задаються питанням «Куди віддати вчитися свою дитину?». Питання це непросте та актуальне, для формування твердого базису знань потрібні багаторічні зусилля дитини та викладачів, ретельно підібрана навчальна програма. Одночасно з цим, багато батьків відверто не довіряють освітній системі в Україні, мають ряд аргументованих претензій до вітчизняних шкіл.

Протягом останніх років вітчизняні школи пройшли через цілий ряд реформ та змін, де кожне нововведення повинне було вивести українські державні ЗОШ на абсолютно новий рівень. Одночасно з цим залишаються невирішеними основні проблеми: брак фінансування та професійних викладачів, погане матеріальне оснащення та незбалансованість навчальної програми, нездорова атмосфера в колективі та буллінг. Склалася парадоксальна ситуація, коли і співробітники школи, і представники ВНЗ, і батьки з дітьми незадоволені традиційною шкільною освітою. Це ставить перед батьками непросте завдання з пошуку альтернативи загальноосвітнім школам.

У цій статті ми постараємося розкрити що таке альтернативні школи, відповімо на запитання «Які є альтернативи у батьків та школярів Чернігова?»

Що таке альтернативна школа?

У категорію «альтернативна школа» сьогодні включаються найрізноманітніші навчальні заклади, що мають значні відмінності як за парадигмою та підходом до навчання дітей, так і за моделлю, яка в них реалізована. Проте всі подібні школи зазвичай об'єднані однією метою - надати учневі комплексну та глибоку фундаментальну освіту, заповнити недоліки традиційної системи, створити кращі умови і справжню «альтернативу» державним школам. Проаналізувавши всі найкращі альтернативні школи в Україні їх умовно можна об'єднати в три категорії.

Перша група - це схожі на традиційні загальноосвітні школи ліцеї та гімназії, які змогли поєднати переваги існуючої системи та вітчизняні напрацювання з досвідом інших моделей. Подібний принцип реалізують ряд комунальних та приватних навчальних закладів, які з'єднали кращі елементи різних систем, залучають висококласних педагогів, використовують передові навчальні матеріали та технології.

Друга група - це загальноосвітні установи, які взяли за основу принципово відмінні підходи до навчання, часто базуються на зарубіжному та міжнародному педагогічному досвіду, охоче впроваджують інновації в цій сфері. І хоча це дуже широка категорія, представники якої можуть кардинально відрізнятися один від одного, зазвичай тут виділяється інший принцип викладання та формування взаємодії між учнем і вчителем.

І нарешті, третім різновидом альтернативні державним ЗОШ Чернігова виступають школи дистанційного навчання. В умовах, коли знайти «сильний математичний клас», талановитого педагога і сприятливі умови для навчання - це вкрай нетривіальна задача навіть в обласних центрах, дистанційне навчання пропонує якісну освіту незалежно від місця проживання. Особливу цінність тут представляє не тільки індивідуальний підхід до учня, можливість адаптувати програму під можливості кожного, але й першокласні навчальні матеріали, цікаві інтерактивні завдання, що дозволяють глибше зрозуміти та закріпити матеріал.

Як знайти альтернативну школу в Чернігові?

Дистанційна школа «Оптіма»

Центр освіти «Оптіма» - це український лідер в сфері дистанційного навчання. Поєднавши напрацювання «канадської моделі» дистанційних шкіл, кращих педагогів та сучасні навчальні матеріали, «Оптіма» пропонує своїм вихованцям повноцінну та фундаментальну шкільну освіту в будь-якій точці світу.

Переваги дистанційної школи «Оптіма» в індивідуальному підході та високих стандартах. Весь навчальний матеріал доступний учневі вже з початку року, його освоєння відбувається під наглядом кваліфікованих педагогів, готових допомогти та пояснити складну тему в будь-який час. Завдяки такому підходу учень не тільки може освоювати матеріал у своєму темпі, немає прогалин за програмою, але може й поглиблено вивчити необхідний предмет.

Особлива увага приділяється вивченню іноземних мов та мовній практиці з носіями. Паралельно з навчанням в Україні, школяр може вступити в одну з партнерських шкіл Канади та США, де по завершенню навчання отримати відповідний документ про освіту держ. зразка.

Для учнів: з 1 по 11 клас

Вартість: 3000 грн. / міс.

Форма навчання: дистанційна

Особиста присутність: ДПА в 9 класі можна скласти онлайн, а ЗНО тільки за місцем прописки.

Документ про закінчення: атестат і свідоцтво держ. зразка, сертифікат ЗНО. Додатково є можливість отримати документ про освіту США і Канади.

Сайт: https://optima.school/

Приватна школа «МудрАнгелікі»

«МудрАнгелікі» - це нещодавно сформований освітній простір, який покликаний розкрити та розвинути інтелектуальні й творчі здібності дитини. У кожному класі вчаться не більше 15 дітей, активно застосовується інноваційна методика STREAM, встановлюється чіткий акцент на практичне застосування знань та навчання через практику.

Школа намагається не замінювати, але поглиблювати програму міністерства, забезпечує додаткове і "посилене" вивчення іноземної мови, пропонує спробувати себе в спортивних, творчих, технічних секціях та гуртках.

Вартість: 4000 грн / міс.

Форма навчання: денна

Адреса: вул. Князя Чорного, 4

Альтернативна школа Cool school

Cool school була відкрита в Чернігові в 2016 році, на базі альтернативної освітньої системи Lego Education. Це навчальний заклад де на практиці реалізований принцип адаптивної освіти. В ході навчання у кожної дитини є наставник та тютор, який допомагає йому освоїти обов'язкові і факультативні предмети. Значна увага приділяється як теоретичному, так і практичному освоєнню дисциплін, роботі в фізичних та хімічних лабораторіях, мовній практиці.

Обов'язковий перелік предметів доповнений курсами з ейдетики, логіки, програмування. Cool school активно співпрацює з творчими студіями, театрами, підтримує своїх учнів в творчих починаннях.

Програма навчання: 1-6 клас + спецкурси

Форма навчання: денна

Адрес: вул. Мстиславська, 9, оф 305

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
На перехресті вулиць Шевченка й Некрасова та на вулиці Мезейній, 2в, сталися пориви водопроводу діаметром 150 мм. Про це повідомляє КП "Чернігівводоканал". В результаті аварійно-ремонтних робіт, до 19:00 буде відсутнє водопостачання на: вул. Некрасова (приватні будинки) вул. Музейна 1а; 1б; 1г вул. Придеснянська пров. Береговий вул. Музейна №1, Колегія адвокатів, дитяча школа «Мандаринка» вул. Музейна №2, Ветеринарна лікарня, Тепло-буд ЧП «Проект Тепло Пл...
Власть
Олег Семінський, який балотується до Верховної ради по мажоритарному округу №205, вже мав невдалий досвід політичної боротьби за мандат народного депутата, пише svobofa.fm. Одним з аргументів молодих партій на цих виборах – є заклик до людей завести «нові обличчя» у владу. В тому числі ці тези використовує і партія «Слуга народу» та кандидати, що балотуються на мажоритарних округах від цієї політичної сили. Такі кандидати часто будують свої кампанії на про...
Происшествия
На цих вихідних, на проспекті Перемоги патрульні звернули увагу на 30-річного чоловіка, який порушував громадський порядок. Про це йдеться в телеграм-каналі Чернігів Оперативний. Порушник мало того, що перебував у стані сп'яніння, так ще й мав при собі 5-літрове відро з наркотичними рослинами (канабіс) і електронні ваги для ймовірного зважування наркотичних засобів під час продажу. Після поверхневої перевірки поліцейські викликали слідчо-оперативну групу,...
Общество
За підрахунками статистів, на початок цього року на Чернігівщині проживало 997,2 тис людей, а загалом населення України становило 42 млн.  Про це повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області. Понад 40% усього населення регіону проживають у таких містах як Чернігів, Ніжин та Прилуки. Найменш чисельними є Срібнянський та Талалаївський райони. Середній вік жителів області – 44 роки. У сільській місцевості населення старше, ніж у містах (46...
Общество
По мнению одной из жительниц Старой Подусовки, в том районе очень мало развлечений, особенно для детей. Поэтому Яна Огуреева инициировала обращение к городской власти о постройке развлекательного центра. Она утверждает, что на Старой Подусовке много детей. Однако развлекаться они могут разве что вокруг пивнух. Даже место есть вроде. Старый кинотеатр "Жовтень" на улице Гагарина возле кафе "Айгун". Вот там можно построить новый комплекс, - говорится в петици...
Криминал
Крупную партию фальсифицированного алкоголя обнаружили в сети магазинов Бобровицкого района. Об этом сообщает местный отдел Нежинской прокуратуры. В торговых точках предпринимателя правоохранители провели обыски. Результат - правоохранители изъяли 1 874 бутылки фальсифицированной водки. На них были поддельные акцизные марки. В результате инцидента уже открыли уголовное дело. Ведется следствие.
Общество
Саме пасивний заробіток обіцяє вам компанія «Енергетична альтернатива» після того, як встановить у вашому будинку сонячну електростанцію (СЕС), вітрогенератор або ж їх гібрид. Все це дозволить власнику будинку стати енергетично незалежним, а з часом і заробляти на цьому, завдяки «зеленому тарифу». «Енергетична альтернатива» займається продажем, установкою та подальшим обслуговуванням СЕС, вітрогенераторів, а також систем опалення з тепловими насосами. Прац...
Общество
В Чернигове продолжают устанавливать индивидуальные счетчики учёта газа. В связи с этим голубое топливо будет временно отсутствовать в некоторых домах. Об этом сообщает пресс-служба "Черниговгаза". На время установки индивидуальных счетчиков потребителям газа необходимо перекрыть подачу голубого топлива. О том, где и когда будут устанавливать аппараты учета - на изображениях ниже.
ПОЗИЦІЯ
ПОЗИЦІЯ. Разом з колегами і однодумцями ми започаткували громадський фонд, який допомагає профорієнтаційно визначитися абітурієнтам і їх батькам з майбутньою професією. Зараз дуже часто дитина вступає до ВНЗ, який для неї обирають батьки і, як результат, незацікавленість у навчанні і не бажання працювати за професією. І таких випадків – понад 40%. Тому ми організували безкоштовні центри, які вже працюють в Київській, Житомирській і Львівській областях. Нез...