• Головна
  • Чернігівська спортсменка стала призеркою ІІ Європейських ігор
10:15, 24 червня 2019 р.

Чернігівська спортсменка стала призеркою ІІ Європейських ігор

Вчора, 23 червня, завершились жіночі змагання із самбо на ІІ Європейських іграх в Білорусі. Участь в них брала й чернігівка, чемпіонка світу та європи - Наталя Смаль.

Чернігівська самбістка перемогла представницю Румунії та здобула бронзову нагороду. Перед цим Наталя Смаль здобула перемоги над представницями Російської Федерації та Білорусі.

Окрім цього, в перші два дні Європейських ігор свої постріли зробила й інша чернігівська спортсменка та олімпійська чемпіонка - Олена Костевич. Вона виступила не так вдало. У командних змаганнях на дистанції 10 метрів з Олегом Омельчуком, стрільчиня не змогла вийти у фінал, а в одиночному фіналі на тій же дистанції, зайняла лише 5 місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію