ПОЗИЦІЯ
13:32, 3 липня 2019 р.

Чернігів обирає СВОГО!

ПОЗИЦІЯ

ПОЗИЦІЯ. Усі розуміють, що депутат має бути місцевим. В іншому випадку толку з нього буде мало. Тільки той, хто живе і працює в Чернігові, справді розуміє проблеми його мешканців.

Серед претендентів у депутати по 205-му округу від основних партій ідуть кияни: Юрій Власенко з «Батьківщини» (народився в Прилуках, родина живе в Києві, сам Власенко працює в столиці) та Олег Семінський від «Слуги народу» (народився на Київщині, живе в Києві). Тому чернігівці приглядаються до самовисуванців. Серед них найбільш відомий – Валерій Куліч. Він місцевий та добре знає проблеми Чернігова. Свої думки про нього висловлюють відомі чернігівці.

Андрій Дериземля, чемпіон Європи з біатлону:

– Мені імпонують люди, які створили себе самі, мають освіту, мають певний досвід роботи. І саме Валерій Куліч, який багато років демонстрував свою ефективність, плідну працю і на теренах Чернігівської області, і в місті Чернігові, відповідає вимогам сучасності. Дійсно, дуже багато робиться в нашому місті, воно зовсім інше, ніж було ще три роки тому. Попереду ще багато роботи, і це стосується різних сфер.

Я, як колишній спортсмен, як начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, опікуюся й переймаюся саме спортивною інфраструктурою. Мені дуже приємно, що Валерій Куліч є головою олімпійського комітету Чернігівської області, є президентом обласної Федерації художньої гімнастики і багато років показував своє дуже позитивне ставлення до спорту, до спортивної галузі. Дуже багато було зроблено за його особистої підтримки. Дуже сподіваюся, він продовжить цю співпрацю з Владиславом Атрошенком, адже є багато програм, які започатковані державою і нашим  містом.

Вважаю, що депутат Верховної Ради, котрий представлятиме наше місто, має бути місцевим. Валерій Куліч досконало знає всю проблематику міста, буде відстоювати інтереси його жителів. На мій погляд, і це підтримує спортивна громада, місто потребує Палацу спорту, а такий дороговартісний об’єкт буде вкрай важко реалізувати без підтримки держави. І саме депутат Верховної Ради зобов’язаний лобіювати виділення коштів саме на наше місто. Я підтримую Валерія Куліча! Сподіваюся, що він переможе на цих дострокових виборах і спільно з Владиславом Атрошенком, депутатами міської ради, обласної, Верховної Ради ми будемо розбудовувати наше місто. Прошу підтримати нашого кандидата Куліча Валерія Пе тровича на дострокових парламентських виборах.

Ірина Четвертак, керівниця Чернігівської міської ради ветеранів:

– Місту потрібен кандидат, який постійно живе та працює в нашому місті, знає його проблеми. І такий кандидат – Куліч Валерій Петрович. Валерій Петрович по-людськи ставиться до кожного жителя міста Чернігова, особливо – до ветеранських організацій, до ветеранів, учасників бойових дій. І завжди ми відчували його синівське ставлення до них. Кандидат Валерій Петрович Куліч як депутат Верховної Ради буде достойно представляти наше місто Чернігів.

Тетяна Бондаренко, представниця ГО «Кримська громада»:

– Сьогодні громадянам України знову треба зробити вибір. Я та моя родина – переселенці з Автономної Республіки Крим. Ми, як і багато українців з окупованих територій, обрали для життя Чернігівщину. І звичайно, при облаштування життя на новому місці з нуля ми зіштовхнулися з безліччю проблем. Для нас дуже важливо було отримати підтримку від місцевої влади. Наша громадська організація «Кримська громада» неодноразово зверталася по допомогу до Валерія Петровича Куліча й завжди отримувала допомогу у вирішенні багатьох питань. Валерій Петрович – відкрита людина, завжди готовий до співпраці, до нього завжди можна звернутися напряму. Попереду – вибори до Верховної Ради, тепер ми мешканці Чернігова, і хочемо, аби наші інтереси представляла людина, яка знає характер і проблеми міста.

Андрій Жиденко, головний лікар Чернігівської обласної лікарні:

– Шановні мешканці міста Чернігова, 21 липня ми з вами будемо обирати депутатів Верховної Ради. На моє глибоке переконання, представляти інтереси чернігівців має людина, яка живе в цьому місті, людина, яка знає проблеми міста. На мою думку, такою людиною є Валерій Петрович Куліч. Він уже показав себе як умілий керівник, людина, яка переймається проблемами регіону, де живе та працює. За останні три роки Чернігівська обласна лікарня за підтримки Валерія Петровича отримала значні фінансові вливання. Ми змогли радикально покращити рівень надання медичної допомоги та забезпечення медичною технікою. Ми змогли провести багато ремонтних робіт, реконструкцію багатьох відділень. І зараз я можу відповідально сказати, що Чернігівська обласна лікарня – один із найкращих медичних закладів області. Валерій Петрович продовжує перейматися проблемами жителів міста. На мою думку, він, як людина, яка буде представляти нас у Верховній Раді, зможе допомогти в розвитку медичної галузі, ми зможемо дійсно створити той медичний простір, який забезпечить європейський рівень надання медичної допомоги як жителям області, так і міста. На мою думку, місто має представляти місцева людина. Я закликаю вас голосувати за Валерія Петровича Куліча.

Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати:

– Чому Валерій Куліч? Це людина, це чоловік, це батько, це лідер нашого регіону, який починав з чистого аркуша, як кожен підприємець, як кожна людина. Я думаю, ми маємо підтримати Валерія Куліча як кандидата в депутати по 205-му виборчому округу, оскільки ця людина не обіцяє, не декларує і не користується величезними партійними штабними підтримками, він – один із нас. І для того, щоб Чернігів став привабливим містом для інвестування, для економічного розвитку як базової умови і для соціально-економічного розвитку нашого регіону. Тому я підтримую Валерія Куліча і закликаю всіх виборців 205-го округу підтримати свого, одного з нас, такого, хто виправдає, на мій погляд, цю велику відповідальну роль нашого обранця і нашого депутата Верховної Ради.

Регіна Гусак, керівниця навчально-реабілітаційного центру:

– Підтримати чернігівця є для мене надзвичайно важливим. Тим більше такого кандидата, як Валерій Петрович Куліч. Це людина з великої літери, це людина, яка, навіть не будучи політиком, вже відстоювала інтереси дітей з особливими освітніми потребами, долучалася до проведення різних благодійних заходів, акцій, аукціонів. Для мене надзвичайно важливо, у першу чергу, підтримати чернігівця, у другу чергу, підтримати гарну людину. Як депутат Чернігівської міської ради я бачила, як упродовж трьох років ми працювали спільно на рівні області та міста, які гарні проекти ми втілювали в життя. Це надзвичайно важливо – підтримати людину, яка знає інтереси нашого міста Чернігова. Тому 21 липня давайте підтримаємо свого, чернігівця, на виборах до Верховної Ради України.

Світлана Федорова, голова об’єднання людей з інвалідністю «Шанс»:

– Валерія Петровича Куліча я знаю понад 10 років. Мені пощастило працювати не лише під його чуйним керівництвом, а ще і знати як людину. Хочу сказати, що він – реально мудрий керівник, ефективний менеджер. Він створює робочі місця, вміє згуртувати колектив, у якому хочеться працювати та розвиватися. Коли три роки тому почався процес децентралізації, це був дуже складний шлях, але він взяв на себе цю відповідальність. І тепер наша область є прикладом для інших регіонів України. Він завжди дуже багато допомагав. 20 років я очолюю громадську організацію інвалідів, і ця допомога завжди надавалася не для показу в ЗМІ. Виділялися гроші на операції для дітей, які їх потребували, на лікування, але він завжди просив про це не розповідати. Він вихований на глибоких духовних цінностях, і це дуже прикрашає цю людину й викликає повагу до його слів і вчинків, до того, як він іде по життю. За останні три роки ми бачимо, як наше місто змінилося, і якщо ми зможемо отримати нашого представника у Верховній Раді, то, поєднавши зусилля міської влади та повноваження народного депутата Валерія Петровича Куліча, ми побачимо наше місто ще більш розвиненим і одним із найкращих міст України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Валерій Куліч #вибори
Оголошення
live comments feed...