Чернігів обирає СВОГО!

ПОЗИЦІЯ. Усі розуміють, що депутат має бути місцевим. В іншому випадку толку з нього буде мало. Тільки той, хто живе і працює в Чернігові, справді розуміє проблеми його мешканців.

Серед претендентів у депутати по 205-му округу від основних партій ідуть кияни: Юрій Власенко з «Батьківщини» (народився в Прилуках, родина живе в Києві, сам Власенко працює в столиці) та Олег Семінський від «Слуги народу» (народився на Київщині, живе в Києві). Тому чернігівці приглядаються до самовисуванців. Серед них найбільш відомий – Валерій Куліч. Він місцевий та добре знає проблеми Чернігова. Свої думки про нього висловлюють відомі чернігівці.

Андрій Дериземля, чемпіон Європи з біатлону:

– Мені імпонують люди, які створили себе самі, мають освіту, мають певний досвід роботи. І саме Валерій Куліч, який багато років демонстрував свою ефективність, плідну працю і на теренах Чернігівської області, і в місті Чернігові, відповідає вимогам сучасності. Дійсно, дуже багато робиться в нашому місті, воно зовсім інше, ніж було ще три роки тому. Попереду ще багато роботи, і це стосується різних сфер.

Я, як колишній спортсмен, як начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, опікуюся й переймаюся саме спортивною інфраструктурою. Мені дуже приємно, що Валерій Куліч є головою олімпійського комітету Чернігівської області, є президентом обласної Федерації художньої гімнастики і багато років показував своє дуже позитивне ставлення до спорту, до спортивної галузі. Дуже багато було зроблено за його особистої підтримки. Дуже сподіваюся, він продовжить цю співпрацю з Владиславом Атрошенком, адже є багато програм, які започатковані державою і нашим  містом.

Вважаю, що депутат Верховної Ради, котрий представлятиме наше місто, має бути місцевим. Валерій Куліч досконало знає всю проблематику міста, буде відстоювати інтереси його жителів. На мій погляд, і це підтримує спортивна громада, місто потребує Палацу спорту, а такий дороговартісний об’єкт буде вкрай важко реалізувати без підтримки держави. І саме депутат Верховної Ради зобов’язаний лобіювати виділення коштів саме на наше місто. Я підтримую Валерія Куліча! Сподіваюся, що він переможе на цих дострокових виборах і спільно з Владиславом Атрошенком, депутатами міської ради, обласної, Верховної Ради ми будемо розбудовувати наше місто. Прошу підтримати нашого кандидата Куліча Валерія Пе тровича на дострокових парламентських виборах.

Ірина Четвертак, керівниця Чернігівської міської ради ветеранів:

– Місту потрібен кандидат, який постійно живе та працює в нашому місті, знає його проблеми. І такий кандидат – Куліч Валерій Петрович. Валерій Петрович по-людськи ставиться до кожного жителя міста Чернігова, особливо – до ветеранських організацій, до ветеранів, учасників бойових дій. І завжди ми відчували його синівське ставлення до них. Кандидат Валерій Петрович Куліч як депутат Верховної Ради буде достойно представляти наше місто Чернігів.

Тетяна Бондаренко, представниця ГО «Кримська громада»:

– Сьогодні громадянам України знову треба зробити вибір. Я та моя родина – переселенці з Автономної Республіки Крим. Ми, як і багато українців з окупованих територій, обрали для життя Чернігівщину. І звичайно, при облаштування життя на новому місці з нуля ми зіштовхнулися з безліччю проблем. Для нас дуже важливо було отримати підтримку від місцевої влади. Наша громадська організація «Кримська громада» неодноразово зверталася по допомогу до Валерія Петровича Куліча й завжди отримувала допомогу у вирішенні багатьох питань. Валерій Петрович – відкрита людина, завжди готовий до співпраці, до нього завжди можна звернутися напряму. Попереду – вибори до Верховної Ради, тепер ми мешканці Чернігова, і хочемо, аби наші інтереси представляла людина, яка знає характер і проблеми міста.

Андрій Жиденко, головний лікар Чернігівської обласної лікарні:

– Шановні мешканці міста Чернігова, 21 липня ми з вами будемо обирати депутатів Верховної Ради. На моє глибоке переконання, представляти інтереси чернігівців має людина, яка живе в цьому місті, людина, яка знає проблеми міста. На мою думку, такою людиною є Валерій Петрович Куліч. Він уже показав себе як умілий керівник, людина, яка переймається проблемами регіону, де живе та працює. За останні три роки Чернігівська обласна лікарня за підтримки Валерія Петровича отримала значні фінансові вливання. Ми змогли радикально покращити рівень надання медичної допомоги та забезпечення медичною технікою. Ми змогли провести багато ремонтних робіт, реконструкцію багатьох відділень. І зараз я можу відповідально сказати, що Чернігівська обласна лікарня – один із найкращих медичних закладів області. Валерій Петрович продовжує перейматися проблемами жителів міста. На мою думку, він, як людина, яка буде представляти нас у Верховній Раді, зможе допомогти в розвитку медичної галузі, ми зможемо дійсно створити той медичний простір, який забезпечить європейський рівень надання медичної допомоги як жителям області, так і міста. На мою думку, місто має представляти місцева людина. Я закликаю вас голосувати за Валерія Петровича Куліча.

Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати:

– Чому Валерій Куліч? Це людина, це чоловік, це батько, це лідер нашого регіону, який починав з чистого аркуша, як кожен підприємець, як кожна людина. Я думаю, ми маємо підтримати Валерія Куліча як кандидата в депутати по 205-му виборчому округу, оскільки ця людина не обіцяє, не декларує і не користується величезними партійними штабними підтримками, він – один із нас. І для того, щоб Чернігів став привабливим містом для інвестування, для економічного розвитку як базової умови і для соціально-економічного розвитку нашого регіону. Тому я підтримую Валерія Куліча і закликаю всіх виборців 205-го округу підтримати свого, одного з нас, такого, хто виправдає, на мій погляд, цю велику відповідальну роль нашого обранця і нашого депутата Верховної Ради.

Регіна Гусак, керівниця навчально-реабілітаційного центру:

– Підтримати чернігівця є для мене надзвичайно важливим. Тим більше такого кандидата, як Валерій Петрович Куліч. Це людина з великої літери, це людина, яка, навіть не будучи політиком, вже відстоювала інтереси дітей з особливими освітніми потребами, долучалася до проведення різних благодійних заходів, акцій, аукціонів. Для мене надзвичайно важливо, у першу чергу, підтримати чернігівця, у другу чергу, підтримати гарну людину. Як депутат Чернігівської міської ради я бачила, як упродовж трьох років ми працювали спільно на рівні області та міста, які гарні проекти ми втілювали в життя. Це надзвичайно важливо – підтримати людину, яка знає інтереси нашого міста Чернігова. Тому 21 липня давайте підтримаємо свого, чернігівця, на виборах до Верховної Ради України.

Світлана Федорова, голова об’єднання людей з інвалідністю «Шанс»:

– Валерія Петровича Куліча я знаю понад 10 років. Мені пощастило працювати не лише під його чуйним керівництвом, а ще і знати як людину. Хочу сказати, що він – реально мудрий керівник, ефективний менеджер. Він створює робочі місця, вміє згуртувати колектив, у якому хочеться працювати та розвиватися. Коли три роки тому почався процес децентралізації, це був дуже складний шлях, але він взяв на себе цю відповідальність. І тепер наша область є прикладом для інших регіонів України. Він завжди дуже багато допомагав. 20 років я очолюю громадську організацію інвалідів, і ця допомога завжди надавалася не для показу в ЗМІ. Виділялися гроші на операції для дітей, які їх потребували, на лікування, але він завжди просив про це не розповідати. Він вихований на глибоких духовних цінностях, і це дуже прикрашає цю людину й викликає повагу до його слів і вчинків, до того, як він іде по життю. За останні три роки ми бачимо, як наше місто змінилося, і якщо ми зможемо отримати нашого представника у Верховній Раді, то, поєднавши зусилля міської влади та повноваження народного депутата Валерія Петровича Куліча, ми побачимо наше місто ще більш розвиненим і одним із найкращих міст України.

Валерій Куліч вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
ПРЕДВЫБОРНАЯ АГИТАЦИЯ
Настоящий скандал произошел на долгожданных дебатах в эфире телеканала «Новый Чернигов». Кандидаты по 205-му округу должны были презентовать свою программу с которой идут в парламент. Пришло 3 кандидата: Юрий Власенко, Валерий Кулич и Владимир Ткаченко. Первым слово взял правозащитник Юрий Власенко. Кратко представил собственное видение развития страны и города. Следующим говорил Валерий Кулич. Экс-губернатор рассказывал не о себе, а пытался очернить своих...
Культура
Это уже второй фестиваль, который будет проходить в Соснице. На официальной странице мероприятия в Facebook говорится, что все желающие смогут не только развлечься, увидеть театрализованные постановки и исторические реконструкции, но и принять непосредственное участие в процессе съемок видео как: сценарист; режиссер; актер; оператор; монтажер. Так же для посетителей фестиваля должны организовать: арт-студии (фото, видео монтаж, актерство, грим); киноквест,...
ПОЗИЦІЯ
ПОЗИЦІЯ. На Чернігівщині буде втілено План розвитку Чернігівщини, який передбачає поліпшення якості доріг, медицини, освіти, житлово-комунального господарства. Також планується втілити програми зі створення нових робочих місць і розвитку самоврядування. План розвитку Чернігівщини розроблено з ініціативи народного депутата Максима Микитася за участі місцевих громад області. «Ми працюємо в області не один рік. Завдяки діалогу з людьми визначили головні кроки...
Общество
За последние два года в Чернигове установили 171 новую стеклянную остановку (36 из них оснащены электронными табло), пять из которых сегодня, 18 июля, передали на обслуживание КП "АТП-2528". Об этом сообщает пресс-служба Черниговского горсовета. Список переданных остановок: Отмечается, что КП "АТП-2528" обслуживает абсолютно все остановки общественного транспорта в городе. Именно сотрудники этого предприятие должны: мыть стекло; подметать; вывозить мусор;...
Криминал
Приговор в виде штрафа девятикласснику вынес Деснянский райсуд. Об этом сообщает Черниговская местная прокуратура. Ранее сообщалось, что школьник договорился купить видеокарту, однако на сделку пришел не с деньгами, а с газовым баллончиком "Терен-4". Его применение и помогло украсть товар стоимостью 5 331 грн. Инцидент произошел в апреле. В суде школьник свою вину признал, раскаялся и возместил ущерб потерпевшему. Поэтому решение суда - штраф: 1 020 грн.
Общество
Жительница Чернигова предлагает продлить 25-ю маршрутку, которую укоротили в апреле. Потому что альтернативные маршрутки №41 не отвечают возросшему спросу передвижения пассажиров. Об этом говорится в инициативе Ларисы Коломиец в Единой системе местных петиций. Она утверждает, что на 41 маршруте работает только 3 автобуса, еще 2 - в ремонте. Поэтому интервал движения от проспекта Мира до Химволокно очень большой. Для решения проблемы Лариса Коломиец и предл...
Общество
Испытания авиаракет черниговскими военными проходили на авиаполигоне "Повурск", что на Волыни. Об этом сообщает информагенство Минобороны Украины. Летный экипаж Государственного научно-исследовательского института летных испытаний и сертификации вооружения, военной техники испытывал авиауправляемые ракеты  Х-29Л и Х-29Т. Стреляли по наземным целям. Для полетов использовали фронтовой бомбардировщик Су-24М. Авиакоманда, проверявшая ракеты - летчик-испытатель...
Общество
Нині зупинка автобусного маршруту №1 на вулиці Жабинського називається «Меблевий магазин». Насправді магазину там вже давно немає – тому логічно було би перейменувати зупинку, вважає фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал» Ігор Грищенко. Через соціальні мережі він звернувся до управління транспорту. Оскільки сюди часто приїздять абоненти КП «Чернігівводоканал», то, на його думку, доречно було би назвати зупинку так, як і підприємство. Ал...
Криминал
Деснянский райсуд на два года ограничил свободу девушке, а также установил аналогичный испытательный срок, за укус полицейской при исполнении. Об этом сообщает Черниговская местная прокуратура. Инцидент произошел ещё в сентябре прошлого года. Капрал патрульной полиции находилась недалеко от дома на проспекте Мира, 120, где, по сообщению, случилась драка. Там патрульную за левую руку и укусила осужденная. Вывод медэкспертизы показал, что правоохранительнице...
Новости по теме
На теледебатах в Чернигове произошел скандал
План розвитку Чернігівщини підвищить якість життя людей, – Максим Микитась
Куліч – Семінському: Час розповісти чернігівцям про ваше соціалістичне минуле, зв‘язок з Шуфричем та несплачені податки
Олег Семінський: «Зловживання владою мером Атрошенком під час виборів, є неприпустимим»
Чому Блок Петра Порошенка та Юрій Власенко об’єдналися проти Куліча?
Заява Юрія Власенка щодо поширення фейкових публікацій
Інвестиції відродять промисловість Чернігова і збільшать відрахування у місцевий бюджет на соціальну сферу, – Володимир Ткаченко
Чотири політичні сили мають шанси пройти до Верховної Ради, – результати соціологічного опитування
Максим Микитась: ми створили план розвитку Чернігівщини і почали його реалізовувати
Двійники на виборах в Чернігівській області. Тепер три Давиденка