Олег Семінський: Не обіцяю, а роблю реальні справи

Саме на реальних справах, а не обіцянках наголошує кандидат від партії «Слуга народу» по чернігівському 205-му округу. Зовсім нещодавно партія нового президента України Володимира Зеленського оголосила всіх своїх кандидатів-мажоритарників, і одним із них став Олег Семінський.

Далі про те, чому він вирішив балотуватися до парламенту, як пов’язаний з Черніговом і що планує зробити, аби в найближчий час покращити життя чернігівців.

Коротка біографія

Народився Олег Семінський у Білій Церкві на Київщині. Навчався у Київській спеціалізованій школі № 117 із поглибленим вивченням української та англійської мов. Має дві вищі освіти. Закінчив магістратуру Київського національного економічного університету по спеціальності «міжнародна економіка та право», а також став гірничим інженером з видобування нафти та газу в Івано-Франківську.

Одразу після закінчення університету в Києві я пішов працювати до Української державної кредитно-інвестиційної компанії, яка була з доволі великим статутним фондом та перебувала у складі Кабміну. Після закінчення університету це була моя перша серйозна робота, де я почав знайомитись із серйозними проектами та міжнародними фондами, розповідає Олег Семінський.

Потім пан Олег працював за своїм другим фахом – і згодом став генеральним директором ПРАТ «Нафтогазвидобування». На сьогоднішній день він очолює ТОВ «Ділайс», яке має досвід організації будівництва, зокрема, одного з найбільших ТРЦ у Києві.

Чому Чернігів та партія «Слуга народу»

За словами Олега Семінського, він дуже часто буває в Чернігові. Адже дружина та її родина – із Чернігівщини, і тому вона з двома дітками проводить найбільше часу в Чернігові.

– Моя родина переважно живе у Чернігові, тому можу сказати, що не за чутками знаю проблеми міста та шляхи їх вирішення. Наприклад, через свого тестя знаю майже кожного керівника в місті та тих же головних лікарів, і вони мене так само знають особисто. Я не вважаю себе чужим у Чернігові, бо й сам тут дуже часто буваю, хоч і живу у Києві, і лякатись цього не варто, – запевняє кандидат.

На думку Олега Семінського, те, що він киянин, навпаки, буде плюсом для нього і чернігівців, бо, знаючи проблеми Чернігова від своєї родини, він зможе їх вирішувати безпосередньо в столиці, за допомогою своїх напрацьованих за цей час контактів. Родина, у свою чергу, його в цьому обов’язково підтримає.

Щодо приєднання саме до партії «Слуга народу» все просто: побачивши безпрецедентну підтримку нового президента, Олег Семінський теж вирішив зробити свій вклад у розбудову нової та справедливої країни.

Українці показали безпрецедентну підтримку новому президенту, і це є реальним вироком старій владі. Людям набридла тотальна корупція в країні, постійна брехня та кумівство у владних кабінетах. Тому я подав заявку в соціальний ліфт команди президента, розповів про себе та свій фах – і мене затвердили кандидатом по 205-му округу. Іду в парламент. аби підтримати президента, адже вважаю, що це не парламентські вибори, а третій тур президентських, де ми маємо дати шанс новому голові держави щось змінити і підтримати його реформи у Верховній Раді, зазначив Олег Семінський.

Розвиток міста разом із місцевою владою

За словами Олега Семінського, він може сприяти міському голові Чернігова у залученні коштів на розвиток міста.

Чернігів останніми роками дійсно став класним та привабливим українським містом. Це абсолютно комфортне місце для життя, у порівнянні цін з Києвом тим паче. За таку візитівку та приємний вигляд міста звичайно плюс міському голові. А я ж можу бути йому помічником задля подальшого розвитку міста та його інвестиційної привабливості. Але треба, аби за цією красою, наприклад, була і гаряча вода кожен день, звернув увагу кандидат у нардепи.

Окрім проблеми з гарячою водою, Олег Семінський згадав і про інші інфраструктурні питання міста, які треба вирішувати першочергово. Насамперед це зношеність підземних комунікацій та застарілий рухомий склад тролейбусного депо. Вирішувати обидві ці проблеми можна через залучення тих же кредитних коштів.

Треба вирішувати проблеми комплексно, порахувати, скільки місту треба на оновлення якоїсь великої ділянки підземних комунікацій або ж певної кількості тролейбусів, та кредитуватись. Мій плюс може бути в тому, що переговори з кредитуючою організацією я можу проводити сам безпосередньо, адже мені не треба ніякі інвесткомпанії та посередники. Мій досвід роботи в цій царині має давати свої плоди, і я надіюсь, що так і буде, каже пан Олег.

"Ми маємо відродити промисловий потенціал не тільки Чернігова та області, а й усієї України"

Промисловість

Однією з головних завдань, які ставить перед собою кандидат у народні депутати Олег Семінський, – це відродження та розвиток промислового потенціалу Чернігова та області. Уже є кілька проектів підприємств, реалізація яких дасть можливість створити одразу кілька сотень робочих місць із достойною зарплатою та гідними умовами праці.

Ми плануємо створити два заводи з виробництва скла, один у Городні, а другий в Чернігові на базі підприємства «Хімволокно». Городнянський завод ми будуємо поряд із потужним кар’єром кварцового піску, який буде сировиною. Там буде надсучасне виробництво гладкого листового скла, якого ще нема в Україні, такий продукт зараз виключно імпортується. Моя мрія, аби через три роки цей завод відкривав президент Володимир Зеленський. Чернігівський же завод буде випускати скляні пляшки, банки та іншу більш просту скляну продукцію. Будуємо його на базі «Хімволокна» через наявність усіх необхідних мереж: електроенергія 35 мегават, газ середнього тиску, дві під’їзні залізничні колії. На обидва заводи загалом плануємо залучити до 500 робітників, констатував Олег Семінський.

Також кандидат у народні депутати звернув увагу на ганебну практику вирубування поліських лісів та продаж деревини як простої сировини за безцінь. На його думку, таку практику треба припиняти та переходити на обробку деревини і створення певної продукції, яка б давала додатковий дохід державі.

Будемо боротись разом із прокуратурою з вирубкою поліських лісів на території Чернігівщини та продажем нашого лісу як сировини. Проблема ж не тільки в Карпатах, вона і тут, на Чернігівщині. Ми маємо переходити на виробництво готової продукції, створюючи додаткову вартість. Якщо взяти дуб, то з нього ми можемо зробити якісні дубові дошки, які потім продамо в ту ж Італію, в якій з них зроблять відмінні меблі, заявив Олег Семінський.

Підсумовуючи, кандидат у нардепи по 205-му округу Олег Семінський зазначив, що, отримавши посаду народного депутата, він неодмінно залишить свої бізнес-проекти та зосередиться на законотворчій діяльності та лобіюванні, у гарному сенсі цього слова, інтересів його виборців та Чернігова загалом.

– Для того, аби мене обрали до Верховної Ради, я не буду давати людям якісь незрозумілі гроші та підкуповувати їх. Я буду створювати умови, аби вони самі змогли ті гроші заробити у себе в місті. Як то кажуть у народі, я не буду давати людям рибу, а буду давати вудки, аби вони самі зловили собі рибу та змогли себе прогодувати, – підсумував Олег Семінський.

Олег Семінський 205 округ вибори Верховна Рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
Автор
12
(1 оценка)
Актуальность
12
(1 оценка)
Изложение
12
(1 оценка)
Я рекомендую
1 человек рекомендует
Политика
Напередодні кандидат в депутати по округу №205 Олег Семінський в присутності ряду ЗМІ заявив про те, що свято Івана Купала в Чернігові, під час якого велася агітація за іншого кандидата Валерія Куліча було організоване Чернігівською міською радою, і має ознаки «розкрадання коштів» та «зловживання службовим становищем». Реагуючи на такі закиди, управління культури та туризму Чернігівської міської ради оприлюднило офіційну заяву, в якій зазначило: свято Іван...
ПРЕДВЫБОРНАЯ АГИТАЦИЯ
Настоящий скандал произошел на долгожданных дебатах в эфире телеканала «Новый Чернигов». Кандидаты по 205-му округу должны были презентовать свою программу с которой идут в парламент. Пришло 3 кандидата: Юрий Власенко, Валерий Кулич и Владимир Ткаченко. Первым слово взял правозащитник Юрий Власенко. Кратко представил собственное видение развития страны и города. Следующим говорил Валерий Кулич. Экс-губернатор рассказывал не о себе, а пытался очернить своих...
Культура
Это уже второй фестиваль, который будет проходить в Соснице. На официальной странице мероприятия в Facebook говорится, что все желающие смогут не только развлечься, увидеть театрализованные постановки и исторические реконструкции, но и принять непосредственное участие в процессе съемок видео как: сценарист; режиссер; актер; оператор; монтажер. Так же для посетителей фестиваля должны организовать: арт-студии (фото, видео монтаж, актерство, грим); киноквест,...
ПОЗИЦІЯ
ПОЗИЦІЯ. На Чернігівщині буде втілено План розвитку Чернігівщини, який передбачає поліпшення якості доріг, медицини, освіти, житлово-комунального господарства. Також планується втілити програми зі створення нових робочих місць і розвитку самоврядування. План розвитку Чернігівщини розроблено з ініціативи народного депутата Максима Микитася за участі місцевих громад області. «Ми працюємо в області не один рік. Завдяки діалогу з людьми визначили головні кроки...
Общество
За последние два года в Чернигове установили 171 новую стеклянную остановку (36 из них оснащены электронными табло), пять из которых сегодня, 18 июля, передали на обслуживание КП "АТП-2528". Об этом сообщает пресс-служба Черниговского горсовета. Список переданных остановок: Отмечается, что КП "АТП-2528" обслуживает абсолютно все остановки общественного транспорта в городе. Именно сотрудники этого предприятие должны: мыть стекло; подметать; вывозить мусор;...
Криминал
Приговор в виде штрафа девятикласснику вынес Деснянский райсуд. Об этом сообщает Черниговская местная прокуратура. Ранее сообщалось, что школьник договорился купить видеокарту, однако на сделку пришел не с деньгами, а с газовым баллончиком "Терен-4". Его применение и помогло украсть товар стоимостью 5 331 грн. Инцидент произошел в апреле. В суде школьник свою вину признал, раскаялся и возместил ущерб потерпевшему. Поэтому решение суда - штраф: 1 020 грн.
Общество
Жительница Чернигова предлагает продлить 25-ю маршрутку, которую укоротили в апреле. Потому что альтернативные маршрутки №41 не отвечают возросшему спросу передвижения пассажиров. Об этом говорится в инициативе Ларисы Коломиец в Единой системе местных петиций. Она утверждает, что на 41 маршруте работает только 3 автобуса, еще 2 - в ремонте. Поэтому интервал движения от проспекта Мира до Химволокно очень большой. Для решения проблемы Лариса Коломиец и предл...
Общество
Испытания авиаракет черниговскими военными проходили на авиаполигоне "Повурск", что на Волыни. Об этом сообщает информагенство Минобороны Украины. Летный экипаж Государственного научно-исследовательского института летных испытаний и сертификации вооружения, военной техники испытывал авиауправляемые ракеты  Х-29Л и Х-29Т. Стреляли по наземным целям. Для полетов использовали фронтовой бомбардировщик Су-24М. Авиакоманда, проверявшая ракеты - летчик-испытатель...
Общество
Нині зупинка автобусного маршруту №1 на вулиці Жабинського називається «Меблевий магазин». Насправді магазину там вже давно немає – тому логічно було би перейменувати зупинку, вважає фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал» Ігор Грищенко. Через соціальні мережі він звернувся до управління транспорту. Оскільки сюди часто приїздять абоненти КП «Чернігівводоканал», то, на його думку, доречно було би назвати зупинку так, як і підприємство. Ал...
Новости по теме
В Чернігівській міськраді відреагували на звинувачення кандидата від «Слуги народу»
На теледебатах в Чернигове произошел скандал
План розвитку Чернігівщини підвищить якість життя людей, – Максим Микитась
Куліч – Семінському: Час розповісти чернігівцям про ваше соціалістичне минуле, зв‘язок з Шуфричем та несплачені податки
Олег Семінський: «Зловживання владою мером Атрошенком під час виборів, є неприпустимим»
Чому Блок Петра Порошенка та Юрій Власенко об’єдналися проти Куліча?
Заява Юрія Власенка щодо поширення фейкових публікацій
Інвестиції відродять промисловість Чернігова і збільшать відрахування у місцевий бюджет на соціальну сферу, – Володимир Ткаченко
Чотири політичні сили мають шанси пройти до Верховної Ради, – результати соціологічного опитування
Максим Микитась: ми створили план розвитку Чернігівщини і почали його реалізовувати