• Головна
  • Олег Семінський: Не обіцяю, а роблю реальні справи
ІМІДЖ
10:40, 4 липня 2019 р.

Олег Семінський: Не обіцяю, а роблю реальні справи

ІМІДЖ

Саме на реальних справах, а не обіцянках наголошує кандидат від партії «Слуга народу» по чернігівському 205-му округу. Зовсім нещодавно партія нового президента України Володимира Зеленського оголосила всіх своїх кандидатів-мажоритарників, і одним із них став Олег Семінський.

Далі про те, чому він вирішив балотуватися до парламенту, як пов’язаний з Черніговом і що планує зробити, аби в найближчий час покращити життя чернігівців.

Коротка біографія

Народився Олег Семінський у Білій Церкві на Київщині. Навчався у Київській спеціалізованій школі № 117 із поглибленим вивченням української та англійської мов. Має дві вищі освіти. Закінчив магістратуру Київського національного економічного університету по спеціальності «міжнародна економіка та право», а також став гірничим інженером з видобування нафти та газу в Івано-Франківську.

Одразу після закінчення університету в Києві я пішов працювати до Української державної кредитно-інвестиційної компанії, яка була з доволі великим статутним фондом та перебувала у складі Кабміну. Після закінчення університету це була моя перша серйозна робота, де я почав знайомитись із серйозними проектами та міжнародними фондами, розповідає Олег Семінський.

Потім пан Олег працював за своїм другим фахом – і згодом став генеральним директором ПРАТ «Нафтогазвидобування». На сьогоднішній день він очолює ТОВ «Ділайс», яке має досвід організації будівництва, зокрема, одного з найбільших ТРЦ у Києві.

Чому Чернігів та партія «Слуга народу»

За словами Олега Семінського, він дуже часто буває в Чернігові. Адже дружина та її родина – із Чернігівщини, і тому вона з двома дітками проводить найбільше часу в Чернігові.

– Моя родина переважно живе у Чернігові, тому можу сказати, що не за чутками знаю проблеми міста та шляхи їх вирішення. Наприклад, через свого тестя знаю майже кожного керівника в місті та тих же головних лікарів, і вони мене так само знають особисто. Я не вважаю себе чужим у Чернігові, бо й сам тут дуже часто буваю, хоч і живу у Києві, і лякатись цього не варто, – запевняє кандидат.

На думку Олега Семінського, те, що він киянин, навпаки, буде плюсом для нього і чернігівців, бо, знаючи проблеми Чернігова від своєї родини, він зможе їх вирішувати безпосередньо в столиці, за допомогою своїх напрацьованих за цей час контактів. Родина, у свою чергу, його в цьому обов’язково підтримає.

Щодо приєднання саме до партії «Слуга народу» все просто: побачивши безпрецедентну підтримку нового президента, Олег Семінський теж вирішив зробити свій вклад у розбудову нової та справедливої країни.

Українці показали безпрецедентну підтримку новому президенту, і це є реальним вироком старій владі. Людям набридла тотальна корупція в країні, постійна брехня та кумівство у владних кабінетах. Тому я подав заявку в соціальний ліфт команди президента, розповів про себе та свій фах – і мене затвердили кандидатом по 205-му округу. Іду в парламент. аби підтримати президента, адже вважаю, що це не парламентські вибори, а третій тур президентських, де ми маємо дати шанс новому голові держави щось змінити і підтримати його реформи у Верховній Раді, зазначив Олег Семінський.

Розвиток міста разом із місцевою владою

За словами Олега Семінського, він може сприяти міському голові Чернігова у залученні коштів на розвиток міста.

Чернігів останніми роками дійсно став класним та привабливим українським містом. Це абсолютно комфортне місце для життя, у порівнянні цін з Києвом тим паче. За таку візитівку та приємний вигляд міста звичайно плюс міському голові. А я ж можу бути йому помічником задля подальшого розвитку міста та його інвестиційної привабливості. Але треба, аби за цією красою, наприклад, була і гаряча вода кожен день, звернув увагу кандидат у нардепи.

Окрім проблеми з гарячою водою, Олег Семінський згадав і про інші інфраструктурні питання міста, які треба вирішувати першочергово. Насамперед це зношеність підземних комунікацій та застарілий рухомий склад тролейбусного депо. Вирішувати обидві ці проблеми можна через залучення тих же кредитних коштів.

Треба вирішувати проблеми комплексно, порахувати, скільки місту треба на оновлення якоїсь великої ділянки підземних комунікацій або ж певної кількості тролейбусів, та кредитуватись. Мій плюс може бути в тому, що переговори з кредитуючою організацією я можу проводити сам безпосередньо, адже мені не треба ніякі інвесткомпанії та посередники. Мій досвід роботи в цій царині має давати свої плоди, і я надіюсь, що так і буде, каже пан Олег.

"Ми маємо відродити промисловий потенціал не тільки Чернігова та області, а й усієї України"

Промисловість

Однією з головних завдань, які ставить перед собою кандидат у народні депутати Олег Семінський, – це відродження та розвиток промислового потенціалу Чернігова та області. Уже є кілька проектів підприємств, реалізація яких дасть можливість створити одразу кілька сотень робочих місць із достойною зарплатою та гідними умовами праці.

Ми плануємо створити два заводи з виробництва скла, один у Городні, а другий в Чернігові на базі підприємства «Хімволокно». Городнянський завод ми будуємо поряд із потужним кар’єром кварцового піску, який буде сировиною. Там буде надсучасне виробництво гладкого листового скла, якого ще нема в Україні, такий продукт зараз виключно імпортується. Моя мрія, аби через три роки цей завод відкривав президент Володимир Зеленський. Чернігівський же завод буде випускати скляні пляшки, банки та іншу більш просту скляну продукцію. Будуємо його на базі «Хімволокна» через наявність усіх необхідних мереж: електроенергія 35 мегават, газ середнього тиску, дві під’їзні залізничні колії. На обидва заводи загалом плануємо залучити до 500 робітників, констатував Олег Семінський.

Також кандидат у народні депутати звернув увагу на ганебну практику вирубування поліських лісів та продаж деревини як простої сировини за безцінь. На його думку, таку практику треба припиняти та переходити на обробку деревини і створення певної продукції, яка б давала додатковий дохід державі.

Будемо боротись разом із прокуратурою з вирубкою поліських лісів на території Чернігівщини та продажем нашого лісу як сировини. Проблема ж не тільки в Карпатах, вона і тут, на Чернігівщині. Ми маємо переходити на виробництво готової продукції, створюючи додаткову вартість. Якщо взяти дуб, то з нього ми можемо зробити якісні дубові дошки, які потім продамо в ту ж Італію, в якій з них зроблять відмінні меблі, заявив Олег Семінський.

Підсумовуючи, кандидат у нардепи по 205-му округу Олег Семінський зазначив, що, отримавши посаду народного депутата, він неодмінно залишить свої бізнес-проекти та зосередиться на законотворчій діяльності та лобіюванні, у гарному сенсі цього слова, інтересів його виборців та Чернігова загалом.

– Для того, аби мене обрали до Верховної Ради, я не буду давати людям якісь незрозумілі гроші та підкуповувати їх. Я буду створювати умови, аби вони самі змогли ті гроші заробити у себе в місті. Як то кажуть у народі, я не буду давати людям рибу, а буду давати вудки, аби вони самі зловили собі рибу та змогли себе прогодувати, – підсумував Олег Семінський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег Семінський #205 округ #вибори #Верховна Рада
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...