• Главная
  • Чи заважають чернігівцям публічні поцілунки?
09:00, 6 июля 2019 г.

Чи заважають чернігівцям публічні поцілунки?

Сьогодні, 6 липня, у багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день поцілунку. Таке неофіційне свято придумали ще в XIX столітті у Великій Британії. А 20 років тому його офіційно затвердили в Організації Об’єднаних Націй. Цього дня у містах традиційно проводять різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи і подарунки («за найдовший поцілунок», «за найкрасивіший поцілунок», «за пристрасний поцілунок» тощо).

Ми поцікавились у чернігівців: як вони ставляться до публічного прояву почуттів – поцілунків у громадських місцях (в парках, на зупинках громадського транспорту тощо) і чи не заважає їм це у повсякденному житті?

Марина, бізнес-тренер:

– Особисто я вважаю, що це круто. Якщо це щирі почуття, то чому б і ні. Зараз так мало проявів емоцій від людей, що поцілунки тільки додають якихось фарб повсякденному життю. Проте у всьому є межа, якої не завжди дотримується молодь. На мою думку, це через специфічні методи прояву себе в суспільстві.

Я наприклад, нещодавно бачила пару літніх людей, які також цілувались, і зрозуміла: ось це – справжні почуття на все життя, які є далеко не в кожної молодої пари.

Павло, працює у відділі продажів:

– Та як ставлюсь… нормально. Нічого поганого в тому, що закохані поцілуються десь у парку або ще десь, не бачу. Головне, аби чоловіки один з одним не цілувались, а в інших випадках усе добре.

Звичайно, є певні моральні обмеження, але ж, як на мене, то ніхто їх і не порушує в більшості випадків. Такі прояви почуттів обов’язково мають право на життя, але треба трохи думати і про оточуючих.

Лариса, пенсіонер:

– Я дуже негативно ставлюсь до таких поцілунків на людях – взагалі до всього досить консервативна. Не можу пояснити чому, але маю стійке відчуття, що цього не повинно бути.

Звичайно, багато залежить від того, як саме це відбувається, так би мовити, від культури поведінки. Якщо це легкий поцілунок при зустрічі, то можна зрозуміти, але бувають зовсім інші випадки, які я не розумію. Якщо порівняти Київ та Чернігів, то, на жаль, у столиці культура поведінки набагато вища, і в цьому аспекті також.

Віктор, пенсіонер:

– Бачу в таких поцілунках тільки позитив. Молодь цілується, все естетично, гарно, я тільки за. Вони молоді, їм хочеться закохуватись, бути коханими – чому їм треба забороняти цілуватись на вулиці, я не розумію.

Трохи старші люди вже більше задумуються, чи поцілуватись у тому ж парку, а молоді люди цілуються де захочуть, на то вона й молодь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#опитування #поцілунок #всевсвітній день поцілунку
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...