• Головна
  • Олег Семінський: Атрошенко повів себе не чесно та непорядно
ПОЗИЦІЯ
12:37, 9 липня 2019 р.

Олег Семінський: Атрошенко повів себе не чесно та непорядно

ПОЗИЦІЯ

8 липня кандидат у народні депутати України від "Слуги народу" по 205-му округу Олег Семінський подав позов до Чернігівського окружного адміністративного суду на чернігівського міського голову Владислава Атрошенка.

Олег Семінський: Атрошенко повів себе не чесно та непорядно, фото-1

– Сьогодні я подаю позов до суду проти чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з приводу порушення закону про вибори. Мова йде про те, що 5 липня цього року, на території КП «Чернігівська обласна лікарня», під час відкриття нового кабінету МРТ (магнітно-резонансної томографії), за участі керівника цього підприємства пана Жиденка, в.о голови ОДА пані Романової, голови облради Мельничука, міського голови Атрошенка та кандидата в нардепи Куліча, стався випадок незаконної агітації за одного з кандидатів, – зазначив Олег Семінський.

За словами Олега Семінського, суть позову полягає в тому, що міський голова Владислав Атрошенко, під час своєї промови на тому відкритті публічно закликав голосувати за одного з кандидатів по 205 округу – Валерія Куліча. Відповідна політична агітація набула розголосу, а інформація про неї була розміщена в засобах масової інформації, а також у звіті про відкриття кабінету МРТ на сайті Чернігівської ОДА.

– Вважаю неприпустимим публічну агітацію за одного з кандидатів керівником органу державної влади. Це не тільки є порушенням закону, а й прикладом нечесності та просто не порядності, зокрема з боку міського голови Чернігова, – заявив кандидат від партії «Слуга Народу».

Позивач зазначив, що фактів такої агітації від мера Чернігова декілька, вони не поодинокі й кожен з них фіксується та також буде розглянутий у відповідних органах правопорядку. Зокрема, були помічені й білборди на підтримку Куліча із зображенням Владислава Атрошенка. Команді Олега Семінського відомо, що деякі з них нібито були розповсюджені з порушенням закону, а також що один з кандидатів по 205 округу вже подав з цього приводу скаргу до ЦВК. Триває перевірка фактів.

Олег Семінський: Атрошенко повів себе не чесно та непорядно, фото-2

Також, Олег Семінський прокоментував інформацію від Комітету виборців України, де пояснили, що така агітація з боку мера Чернігова є цілком законною, адже він перебуває в офіційній відпустці та не виконує своїх службових обов’язків як мер міста. На це позивач відповів наступне:

– Чи є це моральним порушенням або ж порушенням закону, встановить суд. В моєму розумінні те, що він у відпустці не звільняє його від відповідальності за порушення закону про вибори. Такі випадки агітації є аморальними та неетичними з боку мера міста до інших кандидатів по 205 округу. Це виглядає так само, якби за мене агітував президент Зеленський та водив би усюди за руку і казав голосувати за мене, як це робить Атрошенко по відношенню до Куліча.

Олег Семінський: Атрошенко повів себе не чесно та непорядно, фото-3

Після короткого коментарю, Олег Семінський підписав позов проти міського голови Владислава Атрошенко та направив його на розгляд до Чернігівського окружного адміністративного суду. Там заяву прийняли та зареєстрували у відповідності до чинного законодавства.

Прес-служба кандидата в народні депутати України від ПП "Слуга народу" по 205-му виборчому округу у Чернігові Олега Семінського

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Семінський #Куліч #Атрошенко #позов #суд #вибори
Оголошення
live comments feed...