• Головна
  • 30 українських міст переймають туристичний досвід Чернігова
14:23, 11 липня 2019 р.

30 українських міст переймають туристичний досвід Чернігова

Саме в ці дні 10-11 липня, Асоціація міст України проводить у Чернігові навчання представників тридцяти українських міст на тему створення умов для посилення туристичної привабливості міста.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Делегатами виступають міські голови, їх заступники, керівники підрозділів, які відповідають за розвиток культури і туризму в своїх містах. Спікери – представники Управління культури та туризму Чернігівської міськради, а також відомі чернігівські історики та ентузіасти, які придумали і втілили оригінальні та цікаві для туристів ідеї.

Свої історії успішних проектів розповіли Станіслав Іващенко (перший в Україні онлайн-музей дерев'яної архітектури Чернігівщини), доцент НУЧК «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Марина Каранда (студентський театр «EX LIВRIS» та анімаційні екскурсії Черніговом).

Чернігівські історики та екскурсоводи Олександр Бондар і Володимир Пилипенко проведуть екскурсії для гостей міста територією Дитинця та на Болдиних горах (Антонієві печери, Троїцький собор з його дзвіницею). Також делегатам покажуть район міста з вражаючими зразками історичного дерев’яного мережива, реконструйований пляж "Золотий берег" та новий Туристично-інформаційний центр. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #навчання #міста #делегати
Оголошення
live comments feed...