• Головна
  • З виборчого списку Радикальної партії викреслили народного депутата з Чернігова
11:25, 11 липня 2019 р.

З виборчого списку Радикальної партії викреслили народного депутата з Чернігова

Олег Купрієнко був на 14-му місці в списку Олега Ляшка на позачергових виборах до Верховної ради.

Проте вчора, 10 липня, Центральна виборча комісія прибрала прізвище діючого нардепа зі списку Радикальної партії. Це сталося через відповідне звернення партії, яка відкликала відразу трьох кандидатів з першої тридцятки.

За добу до того Олег Купрієнко на своїй сторінці в Facebookрізко негативно висловився щодо лідера партії Олега Ляшка.

«Коли ніж в спину, коли після семи років чесного «заносу хвостів», підставляння плеча, зібрати працівників офісу, назвати це з’їздом парламентської політичної партії та виключити зі списку в останній день навіть не поговоривши – це має викликати образу», - зазначив нардеп. Також він заявив про вихід з партії.

Сам Олег Ляшко коментуючи чистку рядів зазначив, що керувався внеском кожного в загальну справу розвитку партії. Мовляв ті, хто недопрацьовував - не достойний місця в списку.

«Я не дозволю нікому отримати мандат на шару. Я вчора повернувся із західної України. За вихідні у мене були чотири зустрічі. Як може бути так, що лідер пахає, а хтось не пахає і отримують мандат?», - сказав він.

Виключили Олега Купрієнка з формулюванням «незадовільна робота» і «самоусунення від роботи в ході передвиборчої кампанії». Заступник керівника виборчого штабу РПЛ - ще один представник Чернігівщини Олег Авер'янов - зазначив, що до кандидатів "неодноразово зверталися щоб вони працювали, але нема жодної реакції".

14-е місце в списку Олега Купрієнка було би прохідним для нього, якби РПЛ змогла набрати мінімально необхідні 5 % голосів. Втім, соціологічні опитування дають неприємні для радикалів цифри. Партія ризикує не подолати прохідний бар’єр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Радикальна партія #РПЛ #Олег Купрієнко #Олег Ляшко
Оголошення
live comments feed...