Заробляти на альтернативних джерелах енергетики можливо

Саме пасивний заробіток обіцяє вам компанія «Енергетична альтернатива» після того, як встановить у вашому будинку сонячну електростанцію (СЕС), вітрогенератор або ж їх гібрид. Все це дозволить власнику будинку стати енергетично незалежним, а з часом і заробляти на цьому, завдяки «зеленому тарифу».

«Енергетична альтернатива» займається продажем, установкою та подальшим обслуговуванням СЕС, вітрогенераторів, а також систем опалення з тепловими насосами. Працює з надійними та перевіреними постачальниками, які не перший рік на ринку альтернативної енергетики та дають гарантії до 20 років на свою продукцію. Зокрема, вітрогенератори встановлюються вітчизняного виробництва, а саме – фірми Flamingo.

Що потрібно саме вам

Кожен будинок споживає різну кількість електроенергії, все залежить від кількості приладів, які її потребують. Саме середнє споживання електроенергії будинку і відіграє вирішальну роль у виборі СЕС або вітрогенератору.

Ми можемо встановити абсолютно різноманітні станції потужністю від трьох кіловат до мегавату. Якщо будинок споживає 5 кіловат, то на нього не потрібно ставити 25-кіловатну станцію, і навіть 10-кіловатну, якщо звичайно людина не хоче підключати «зелений тариф» щоб заробляти. Все залежить від замовника. Проте, найпопулярніші на даний момент, це 10-кіловатні станції, зазначає представник компанії «Енергетична альтернатива» Богдан.

***

За останні три роки на Чернігівщині в середньому було 220 сонячних дні в році.

За його словами потужність станції, яка встановлюватиметься, визначається тільки після бесіди з клієнтом та огляду будинку. Адже потрібно зрозуміти скільки електроенергії споживає будинок. Спеціалісти обраховують середню потужність будинку, беруть показники «зима-літо», виводять середній, і вже виходячи з цього розуміють станція якої потужності підійде саме для цього будинку і взагалі чи можливо тут встановити бажану електростанцію.

Одна сонячна панель виробляє 280 ват, а розміром вона 190 см на 96 см. Тобто на 10-ти кіловатну станцію потрібно близько 30-ти панелей, котрі потрібно десь розмістити. Тому спеціалісти компанії завжди приїдуть, подивляться, зроблять заміри і дадуть свій висновок про можливість побудови СЕС, і все це абсолютно безкоштовно.

Ціна питання

Вартість підключення до джерел альтернативної енергетики також різниться від потужності майбутньої електростанції. Але якщо казати про вищезгадану 10-кіловатну станцію, то вона обійдеться з монтажем і всіма супутніми роботами приблизно у 12 тисяч доларів. Доставка всіх компонентів знову ж таки безкоштовна, що є особливістю даної компанії.

За словами представника компанії Богдана, вартість станції у разі підключення її до «зеленого тарифу» в основному окуповується за 3–4 роки. Вже на п’ятий рік клієнти компанії «Енергетична альтернатива» починають отримувати чистий пасивний прибуток. Вони інвестували в майбутнє, і отримали подвійну вигоду: не платять за електроенергію та отримують кошти за продаж державі надлишку електроенергії за «зеленим тарифом».

Окрім цього, є можливість взяти станцію в кредит, оскільки «Укргазбанк» у співпраці з компанією «Енергетична альтернатива» дає розстрочку на встановлення сонячних панелей, вітрогенераторів і теплових насосів зі ставкою 0,001% строком до двох років. Це дає можливість майже будь-кому взяти кредитні кошти, а з часом почати самому заробляти.

А що по часу

Установка станції займає близько 3–4 днів. Найбільше часу йде на бюрократичні моменти з приводу оформлення «зеленого тарифу». Але компанія досвідчена та вже підготовлена до таких моментів, і тому допомагає своїм клієнтам довести все до логічного кінця. В середньому на оформлення всіх цих документів у районних електросистемах йде приблизно місяць.

***

На Чернігівщині налічується 130 діючих сонячних електростанцій.

***

Після оформлення всіх документів та встановлення станції на території Чернігова чи області, компанія гарантує подальший сервіс та обслуговування об’єкту. Планове обслуговування необхідно проводити двічі на рік, адже сонячні панелі потрібно чистити і перевіряти збереження всього обладнання, як і у вітрогенераторах. Звісно разом з цим є і гарантія на обладнання від виробника: на акумулятори – 5 років, інвертори, панелі і вітрогенератори – 20 років. Але погодні умови ніхто не відміняв, і в компанії рекомендують своїм клієнтам все ж таки застрахувати обладнання. Бо, наприклад, той же град не підпадає під гарантійний випадок.

«Зелений тариф»

Встановивши на будинок СЕС або ж вітрогенератор власник зможе задовольняти свої потреби в електриці, а також почати заробляти кошти. Яким чином? За допомогою «зеленого тарифу», який дає можливість продавати державі надлишки електроенергії, яку виробила ваша станція або генератор.

За словами представника компанії, Верховна рада дійсно нещодавно прийняла поправки до закону, які дещо звужують можливості малих домогосподарств на встановлення СЕС та можливості заробляти на цьому. Проте, вже розроблений законопроект щодо внесення змін в статтю «Про альтернативні джерела енергії». Спеціалісти сподіваються, що до кінця цього літа обмеження будуть скасовані.

Окрім цього, в законі зазначено, що сонячні панелі можуть бути встановлені на покрівлі або іншій капітальній будівлі. У Києві вже є випадки співпраці з ОСББ, які покрили всю тильну стіну багатоповерхівки сонячними панелями, тим самим забезпечивши деякі потреби будинку в електриці – той же ліфт, лампочки в під'їзді і так далі.

***

Компанія «Енергетична альтернатива» пропонує не тільки генерацію електроенергії з відновлювальних джерел, вони ще мають досвід робіт з електромонтажу будь-якого рівня складності. Це можуть бути квартири, офіси, кафе, магазини тощо. Головне, що це все робиться якісно, ​​швидко та надійно, від проектування до самого монтажу.

Тож думайте над можливістю стати енергетично незалежним та мати стабільний пасивний дохід, а компанія «Енергетична альтернатива» завжди зможе допомогти вам у реалізації ваших задумів.

EcoVolt

  • +380936994545
  • +380958886792
  • +380687383309
альтернативна енергетика сонячні електростанції енергія сонця вітрогенератори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Происшествия
На Чернігівщині триває ліквідація пожеж покладів торфу поблизу сіл Заріччя та Калинівка Семенівського району, які виникли 19 та 22 серпня відповідно. Про це йдеться у повідомленні Управління ДСНС України в Чернігівській області на своїй Facebook-сторінці. На їх гасіння залучені підрозділи з м. Семенівка, Новгород-Сіверський та Корюківка.  Впродовж минулої доби, 24 серпня, рятувальники ліквідували пожежу торфу поблизу Заріччя на площі 0,4 га (залишилось - 1...
Общество
Сергей Росамаха: Мы хотим разрушить негативный стереотип о грузчиках Черниговская компания «Разгрузка» – новый игрок на рынке перевозок, который делает ставку на профессиональную работу «разгружателей» (именно так здесь называют грузчиков) и позиционирует себя как первое предприятие подобного рода в Украине и мире. Мы пообщались с сооснователем компании и в то же время ее директором Сергеем Росамахой о том, как привлечь спортивную молодежь на работу «разгр...
Общество
На 1 липня цього року чисельність Чернігова, за оцінкою статистів, становила 287,6 тисяч осіб. З початку року кількість жителів зменшилася на 711 осіб. Про це йдеться в повідомленні Головного управління статистики в Чернігівській області. Цьогоріч у січні–червні в місті народилося 936 малюків (480 хлопчиків та 456 дівчаток), тобто на кожну тисячу жителів припадало 6,6 новонароджених. Майже половина жінок (48%) народили первістків, 41% – стали мамами вдруге...
Спорт
Сьогодні, 24 серпня, чернігівська "Десна" зробила подарунок своїм вболівальникам на День Незалежності України та здобула розгромну перемогу 0:3 над "Олександрією". Перший тайм пройшов за незначної переваги чернігівці, які власне і мали більше гольових моментів ніж їх суперники, але вся боротьба розвернулась у другій половині гри. Не встигли команди розпочати другий тайм, як через три хвлини "Десна" створила черговий гольовий момент, але захисник "Олександр...
Общество
Сначала 8-я, потом 10-я, а теперь и 23-я – школ в областном центре становится все меньше. И причины из года в год не меняются: неудовлетворительное состояние учебных заведений и проблемная демография. Проще говоря, нет денег и нет детей. Зато есть обещания.  Стабильность – признак мастерства Первой жертвой закрытия стала 8-я школа. И основная причина, которая всплывает в памяти, – туалеты на улице. Именно этим чиновники оправдывали свое решение. Мол, дадим...
Общество
Киевская делегация во главе с заместителем министра юстиции по вопросам европейской интеграции Сергеем Петуховым приехала в вуз 20 августа. Официальная причина – обсудить дальнейшее развитие академии. По-факту, как выяснилось, сменить руководство. Сотрудники академии встретили гостей, мягко говоря, без энтузиазма. Позже пришлось даже вызывать полицию.  Реакция на обращение к президенту Встретив делегацию на крыльце учебного заведения, и. о. ректора Алексан...
Криминал
Напал на правоохранителя и приговору Деснянского райсуда отправился в места лишения свободы. Об этом сообщает прокуратура Черниговской области. Проишествие произошло 15 января. Полиции анонимно сообщили о нарушении общественного порядка и невыполнении родительских обязанностей. Приехав на вызов, патрульные обнаружили двух выпивших людей и малолетнего ребенка, лежащего на бетонном полу в расстегнутой верхней одежде. Полицейский потребовал документы, однако...
Общество
Цього тижня по всій Україні та в Чернігові зокрема відбуватимуться святкові й урочисті заходи з приводу одразу двох національних свят – Дня державного прапора та Дня незалежності. Кожен із жителів України буде святкувати по-своєму. Наприклад, 14-річні школярі на День прапора урочисто отримають свій перший паспорт громадянина України. А хтось просто гарно відпочине у додатковий вихідний. Але нас зацікавило інше: чи мають чернігівці той самий державний прапо...
Общество
Цена упала более чем на миллион. Об этом сообщает портал "Нежатин". Речь идет о заброшенном здании бани в Нежине, которая находится не далеко от местной школы №4. Ещё 14 августа заброшенное строение выставлялось на аукционе за 2 271 288 грн. Однако уже через неделю его цена упала ровно в 2 раза. Теперь бывшую баню без учёта НДС пытаются продать минимум за 1 135 644 грн.