• Головна
  • Воду в річках Чернігова перевіряють щотижня
12:43, 17 липня 2019 р.

Воду в річках Чернігова перевіряють щотижня

Де можна купатися в Чернігові, а де – ні, вирішують спеціалісти міського відділу Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Працівники установи пильнують, аби індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) не перевищував нормативного значення і була відсутня патогенна мікрофлора у воді.

Якщо отримані результати не відповідають нормам ДержСанПіН за мікробіологічними показниками – для відпочивальників встановлюється відповідні обмеження, публікуються попередження про заборону купання.

В Чернігові досліджується вода Десни в районі пляжу «Золотий берег» та у зонах відпочинку біля човнової станції по вулиці Рахматуліна, в районі парку-готелю «Чернігів» та у районі пішохідного мосту.

Також спеціалісти аналізують воду в Стрижні біля лісопаркової зони відпочинку «Ялівщина» і гідрокарʼєр у районі Лісковиця (так званий "земснаряд" на вулиці Варзара).

Проби води протягом купального сезону відбираються і аналізуються кожного тижня. Останній звіт установа робила 10 липня. На той час за результатами лабораторних досліджень якість проб води річок Десна та Стрижень і гідрокарʼєру відповідала санітарним вимогам.

Таким чином, на теперішній час підстав для обмеження відпочинку в цих місцях відсутні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#санітарні норми #Десна #Стрижень #гідрокар'єр #земснаряд #кишкові палички
Оголошення
live comments feed...