• Головна
  • Чому Блок Петра Порошенка та Юрій Власенко об’єдналися проти Куліча?
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ
19:33, 17 липня 2019 р.

Чому Блок Петра Порошенка та Юрій Власенко об’єдналися проти Куліча?

ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ

Валерій Куліч звинувачує в брудній кампанії проти себе Юрія Власенка та БПП. Кандидат каже, що партія Петра Порошенка на виборах в 205 окрузі підтримує Юрія Власенка, а в 206 – Максима Микитася. Так звана «сітка Березенка» про яку знає вся країна, а також газета «Панорама» працюють саме на цих кандидатів.

Про це Валерій Куліч заявив в прямому ефірі на каналі «Новий Чернігів» відповідаючи на запитання ведучого«Хто псує білборди Куліча та веде проти нього брудну кампанію в пресі»: 

– Як ви знаєте, протягом свого життя я ніколи не тримався за якісь посади. І коли політика попереднього президента перестала співпадати з моїми внутрішніми переконаннями, я поклав заяву і відповідно пішов з цієї команди. Це було ще взимку 2018 року, тобто задовго до президентських виборів. Скажімо так, ця команда мене тепер наздоганяє. Є бруд який розміщується на шпальтах газети «Панорама» і штабу кампанії БПП, який зараз підтримує мого опонента – Юрія Власенка. Скажімо так, їх ненависть до мене вилилася в такий політичний союз, що важко раніше було уявити. Що партія Блок Петра Порошенка буде підтримувати кандидата від «Батьківщини», я маю на увазі. Питання не стільки в псуванні бігбордів. Перш за все йдеться про політичну культуру. Хай це все лишається на совісті моїх опонентів. Сам же я звик доносити до людей свою думку й переконувати своїми справами. Щоби розуміли, чому за мене голосувати. 

– Буквально учора з’явилася інформація про підкупи виборців. Поліція заявила, що по вулиці Рокоссовського затримала групу осіб, так званих «десятників» у яких вилучили списки та гроші. Що вам про це відомо?
– Це саме те, про що я сказав вище. На президентських виборах, ви знаєте, що поліцією багато фіксувалося фактів (випадків) підкупу виборців. І це пов’язували якраз з Сергієм Березенко. І за тією інформацією, яка є зі штабу БПП, всю цю мережу, яку він формував, її якраз передали і вона працює на Юрія Власенка. На це потрібно звертати увагу правоохоронців та міністра Авакова. Але все ж, вирішальний вибір за чернігівцями. Я переконаний, що у нас дуже мудрі люди та свій голос вони не продадуть. Тому що зміни в країні починаються з кожного з нас. І якщо ми самі себе не змінимо, чекати що зміниться країна неможливо. тому, 21 липня закликаю всіх зробити свідомий вибір.

– Багатьох чернігівців турбує питання, як ви поведете себе в Парламенті та чи не підете в опозицію.
– Я точно не буду в опозиції. Скажу більше, я буду підтримувати Зеленського в питаннях встановлення миру, подолання бідності, боротьби з корупцією та багатьох інших. Я готовий підставити плече команді президента та конструктивно співпрацювати з нею. Моя мета – економічні реформи та розвиток Чернігова. Саме для цього я йду до Верховної Ради. 

– Чи є у вас розуміння, який законопроект ви внесете першим після обрання депутатом?
– Звісно. Я його вже розробив та зареєструю в перші місяці роботи. Це надання Чернігівщині особливого статусу економічного. Цей законопроект дасть переваги інвесторам, які вкладають кошти та створюють робочі місця в Чернігові в порівнянні з іншими містами України. Ми чи не найбільше постраждали від агресії Росії, адже за 70 км від кордону з агресором ніхто не хоче вкладати кошти. Тому Чернігову потрібна підтримка на державному рівні та пільгові умови для оподаткування й менше навантаження на заробітні плати людей. Тоді ми зможемо підвищити доходи громадян та почати відроджувати промисловість в Чернігові. 

– Дякую вам за відповіді та бажаю успіхів на виборах!
– Спасибі і вам! Закликаю чернігівців прийти на виборчі дільниці цієї неділі та підтримати розвиток нашого міста!

***

А вже 17 липня, під час теледебатів в прямому ефірі Валерій Куліч звернувся до Юрія Власенка та звинуватив його в підкупу виборців та нечесній кампанії проти опонентів. Крім того, Куліч нагадав, що саме він в 2015 році звільнив Власенка з посади начальника обласного управління юстиції. Тоді Юрій Власенко організував збір коштів з підлеглих – по 250 гривень на рахунок громадської організації, пов‘язаної з партією «Батьківщина». Валерій Куліч назвав такі дії корупційними та звернувся до міністерства юстиції з проханням звільнити Юрія Власенка. Тому, на думку Валерія Куліча, сьогоднішня поведінка кандидата від «Батьківщини» – це дрібна помста.

Спілкувався Дмитро Мельниченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Валерій Куліч #вибори #Сергій Березенко #Юрій Власенко
Оголошення
live comments feed...