• Главная
  • Куліч – Семінському: Час розповісти чернігівцям про ваше соціалістичне минуле, зв‘язок з Шуфричем та несплачені податки
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ
12:13, 18 июля 2019 г.

Куліч – Семінському: Час розповісти чернігівцям про ваше соціалістичне минуле, зв‘язок з Шуфричем та несплачені податки

ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ

17 листопада на телеканалі «Новий Чернігів» мали б відбутися дебати між кандидатами по 205 округу. Валерій Куліч планував задати декілька простих запитань Олегу Семінському*, відповіді на які мали б знати чернігівці до 21 липня. Але Семінський уникнув спілкування, тому Куліч озвучив свої питання публічно:

1. В 2006 році ви вже балотувалися до Верховної Ради в складі Соціалістичної партії Мороза-Рудьковського. Що ви виконали зі старих обіцянок?

2. Для чого вам в Чернігові озброєна охорона?

3. Чому ваша кампанія не заплатила пайовий внесок на розвиток Чернігова коли вводила в експлуатацію автосалон «Тойота» в 2012 році та чи правда, що вона оформлена на офшорну фірму? Чи не за це тодішній мер Соколов отримав від вас у подарунок новеньку «Тойота Камрі» в елітній комплектації?

4. Чи правда, що у Парламенті ви ввійдете до фракції «Опозиційна платформа За Життя» Віктора Медведчука, адже в ній знаходиться ваш бізнес-партнер Нестор Шуфрич, у якого ви досі працюєте помічником?

5. Підтвердіть або спростуйте таку інформацію: за вашого директорства кампанія «Нафтогазвидобування» продавала видобутий газ по собівартості на «сірі» фірми прокладки, а потім ці фірми з потрійною націнкою – продавали на ринок газу. Ці фірми уникали оподаткування та генерували надприбутки їх власникам – Шуфричу та Рудьковському, обкрадаючи як українців, так і державний бюджет. Чи це правда і чи відчуваєте ви в такому разі відповідальність за несплату сотень мільйонів гривень податків?

*Олег Семінський, «парашутист» з Києва, який зумів приховати від Президента Зеленського свою справжню біографію та йде по 205 округу до Верховної Ради.

Прес-служба Валерія Куліча

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Валерій Куліч #Олег Семінський #вибори
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...