План розвитку Чернігівщини підвищить якість життя людей, – Максим Микитась

ПОЗИЦІЯ. На Чернігівщині буде втілено План розвитку Чернігівщини, який передбачає поліпшення якості доріг, медицини, освіти, житлово-комунального господарства. Також планується втілити програми зі створення нових робочих місць і розвитку самоврядування.

План розвитку Чернігівщини розроблено з ініціативи народного депутата Максима Микитася за участі місцевих громад області.

«Ми працюємо в області не один рік. Завдяки діалогу з людьми визначили головні кроки до кращого життя чернігівців. Це нові дороги та безпечний транспорт, комфортні школи та якісна освіта, сучасні лікарні й доступна медицина», – говорить Максим Микитась.

Серед пріоритетів Плану розвитку області він також назвав упорядкування тарифів і продовження програм утеплення будинків, допомогу розвитку самоврядуванню, благоустрій міст і сіл області, якісне освітлення вулиць. Окремий напрям – створення робочих місць і підтримка молоді.

«План розвитку Чернігівщини – шлях до кращого життя кожної родини і громади. Головна наша мета, як і раніше, – створення комфортних умов для життя людей на Чернігівщині. Ми продовжуємо всі позитивні зміни, яких досягли в інтересах людей і громад», -– вказує Максим Микитась.

Оснащення медичних закладів сучасним обладнанням і забезпечення якісних медичних послуг – один з головних пріоритетів, який входить до Плану розвитку Чернігівщини Максима Микитася. Передбачається модернізація кардіологічного центру,протитуберкульозного диспансеру, забезпечення сільських амбулаторій і районних лікарень діагностичним обладнанням.

«Здоров’я – найцінніше, що є в людини, і ми маємо зробити все, аби кожен чернігівець міг отримати якісні медичні послуги», – наголошує Максим Микитась.

За сприяння народного депутата в Чернігові вже відкрито реабілітаційний центр для післяінсультних хворих, зроблено капітальний ремонт хірургічного відділення обласної лікарні, ремонтуються старі ФАПи та будуються нові. У селах Чернігівського району відбулись виїзні медогляди. У складі медичної бригади людей оглядали окуліст, сімейний лікар, терапевт і лор. Із 25–30 людей, прийнятих у кожному населеному пункті, на додаткове обстеження до районної лікарні направили 3–4 людини. Декому на місці призначали лікування.

«Я сама живу в Чернігові, а мама – у селі. У неї сильно впав зір, їй 78 років. Вона могла переплутати, хто в хату заходить. Я довго вмовляла поїхати в лікарню, вона – ні в яку. Не поїду і все. Ти знаєш, скільки мені років? Це старість –і крапка. А тут я прочитала десь, що в наше село приїде бригада з виїзним медоглядом, ну, я слід за нею. Кажу мамі: пішли – лікарі сюди приїхали, вона пробубніла, але пішла. Виявилось, що її нескладно вилікувати: приписали краплі, підібрали окуляри. Тепер мама навіть газету почитати може», – розповідає пані Ірина.

Нагадаємо, з ініціативи Максима Микитася в області реалізуються десятки проектів з ремонту доріг, модернізації медичних та освітніх закладів, ведеться благоустрій парків і скверів, оздоровлення дітей.

Андрій Бажай

Микитась вибори розвиток
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Спорт
Сьогодні, 24 серпня, чернігівська "Десна" зробила подарунок своїм вболівальникам на День Незалежності України та здобула розгромну перемогу 0:3 над "Олександрією". Перший тайм пройшов за незначної переваги чернігівці, які власне і мали більше гольових моментів ніж їх суперники, але вся боротьба розвернулась у другій половині гри. Не встигли команди розпочати другий тайм, як через три хвлини "Десна" створила черговий гольовий момент, але захисник "Олександр...
Общество
Сначала 8-я, потом 10-я, а теперь и 23-я – школ в областном центре становится все меньше. И причины из года в год не меняются: неудовлетворительное состояние учебных заведений и проблемная демография. Проще говоря, нет денег и нет детей. Зато есть обещания.  Стабильность – признак мастерства Первой жертвой закрытия стала 8-я школа. И основная причина, которая всплывает в памяти, – туалеты на улице. Именно этим чиновники оправдывали свое решение. Мол, дадим...
Общество
Киевская делегация во главе с заместителем министра юстиции по вопросам европейской интеграции Сергеем Петуховым приехала в вуз 20 августа. Официальная причина – обсудить дальнейшее развитие академии. По-факту, как выяснилось, сменить руководство. Сотрудники академии встретили гостей, мягко говоря, без энтузиазма. Позже пришлось даже вызывать полицию.  Реакция на обращение к президенту Встретив делегацию на крыльце учебного заведения, и. о. ректора Алексан...
Криминал
Напал на правоохранителя и приговору Деснянского райсуда отправился в места лишения свободы. Об этом сообщает прокуратура Черниговской области. Проишествие произошло 15 января. Полиции анонимно сообщили о нарушении общественного порядка и невыполнении родительских обязанностей. Приехав на вызов, патрульные обнаружили двух выпивших людей и малолетнего ребенка, лежащего на бетонном полу в расстегнутой верхней одежде. Полицейский потребовал документы, однако...
Общество
Цього тижня по всій Україні та в Чернігові зокрема відбуватимуться святкові й урочисті заходи з приводу одразу двох національних свят – Дня державного прапора та Дня незалежності. Кожен із жителів України буде святкувати по-своєму. Наприклад, 14-річні школярі на День прапора урочисто отримають свій перший паспорт громадянина України. А хтось просто гарно відпочине у додатковий вихідний. Але нас зацікавило інше: чи мають чернігівці той самий державний прапо...
Общество
Цена упала более чем на миллион. Об этом сообщает портал "Нежатин". Речь идет о заброшенном здании бани в Нежине, которая находится не далеко от местной школы №4. Ещё 14 августа заброшенное строение выставлялось на аукционе за 2 271 288 грн. Однако уже через неделю его цена упала ровно в 2 раза. Теперь бывшую баню без учёта НДС пытаются продать минимум за 1 135 644 грн.
Общество
Недострой простаивает уже пол года. Об этом пишет Олег Скалацкий в Электронной системе местных петиций. Речь идет о спортплощадке возле домов на улице Самоквасова, 11-15. "Стройка до сих пор не окончена. За последние пол года (даже больше) стройка не продвинулась ни на шаг. Как следствие - несбывшиеся ожидания и бардак на территории", - пишет автор петиции. На данный момент, предложение поддержали двое черниговцев из 250 необходимых.
Общество
Бахмацька міська рада за ініціативи депутатів фракції ВО "Свобода" встановила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста Бахмач. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Свобода Чернігівщини. Мова в основному йде про заборону російськомовних фільмів, книг та пісень. На думку депутатів, такий мораторій є необхідним заходом для боротьби у потужній гібридній війні, яку веде Росія. Зокрема, дасть змогу подолат...
Общество
Назначенная Минюстом и.о. ректора Академии пенитенциарной службы Татьяна Денисова не возглавит учебное заведение. Действие приказа о её вступлении в должность остановил Черниговский окружной административный суд. Об этом сообщается на сайте Академии. Напомним, что между действующим руководством учебного заведения и Министерством юстиции конфликт: киевские чиновники своими приказами уволили ректора Академии Алексея Тогочинского и на его место поставили Тать...
Новости по теме
На одному з шести округів Чернігівської області будуть перераховувати голоси
Стали відомі всі переможці виборів в Чернігівській області
На двох чернігівських мажоритарних округах досі невідомі переможці
На трьох чернігівських округах відомі переможці. На інших трьох - скандали
Владислав Атрошенко: я щиро радію тому, що «сітки» в Чернігові не спрацювали
Міський голова Чернігова привітав Олега Семінського з перемогою на виборах
Станом на 8:00 на 3 з 6 округів в Чернігівській області перемагають кандидати від «Слуги народу». Ще двоє – дуже близько
Вибори в Чернігівських округах. Підрахунок на 16:00
Вибори в Чернігівських округах. Підрахунок на 12:00
Вибори в Чернігівських округах: народні депутати програють «новим обличчям»