• Головна
  • Індустріальний парк в Чернігівській області: узгоджено деталі
11:23, 19 липня 2019 р.

Індустріальний парк в Чернігівській області: узгоджено деталі

В Чернігівській облдержадміністрації розпланували подальші дії по створенню індустріального парку «Менський», повідомили в ОДА.

Від першого засідання робочої групи з питань створення індустріального парку «Менський» минуло близько двох місяців. За цей час у Менській міській раді визначились з основними напрямками його діяльності та конкретизували місце розташування, а у Департаменті економічного розвитку облдержадміністрації розробили основу концепції цього індустріального парку.

Під час засідання робочої групи було деталізовано пункти концепції та узгоджено подальші дії з організації парку.

Зокрема, було визначено, що в Менському районі чекають інвесторів, які вкладатимуть кошти у виробництво харчових продуктів та напоїв, науково-дослідницьку діяльність, логістику та надання супутніх послуг, наприклад, у транспортування або складське господарство, у тому числі, у підготовку та зберігання сільськогосподарської продукції.

У ході наради було сформульовано завдання місцевої влади на найближчий час. Зокрема, треба чітко визначитися з межами відповідної земельної ділянки та її призначенням, з’ясувати потребу і можливість постачання енергоносіїв, узгодити інтереси усіх зацікавлених сторін та винести проект на публічне обговорення та наступні громадські слухання.

Чиновники зазначають, що більшість із поставлених задач потрібно вирішувати паралельно, щоб не втрачати час і прискорити введення індустріального парку в дію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Менський район #інвестиції #індустріальний парк
Оголошення
live comments feed...