• Главная
  • «Громади Чернігівщини одержать кошти для поліпшення життя людей» – Максим Микитась
ПОЗИЦІЯ
12:18, 19 июля 2019 г.

«Громади Чернігівщини одержать кошти для поліпшення життя людей» – Максим Микитась

ПОЗИЦІЯ

ПОЗИЦІЯ. Найближчим часом декілька об'єднаних громад Чернігівського і Ріпкинського районів одержать кошти для свого соціального розвитку. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів №500-р підписане 10 липня.

Варто зауважити, що виділення коштів для громад області домігся народний депутат Максим Микитась. Зокрема, за ці гроші будуть замінені вікна і двері у селищному будинку культури у с. Михайло-Коцюбинське, придбано меблі, посуд та електрообладнання для їдальні школи у Любечі, реконструйовано систему вуличного освітлення у с. Слабин, а також капітально відремонтовано дах у будинку на вул. Танкистів 76 у смт Гончарівське. У Чернігові капітально відремонтують тротуар впродовж житлового будинку на вул. Незалежності 64.

Нагадаємо, що народний депутат Максим Микитась нещодавно представив перспективний план розвитку Чернігівщини. Документ, складений на основі потреб і проблемних питань, котрі жителі області озвучували на зустрічах, і передбачає продовження процесу поліпшення життя людей. Значна частина плану розвитку присвячена впровадженню змін у соціальній сфері, у галузі медицини та освіти, створенні й розвитку об'єднаних громад. Зокрема, триватимуть ремонти у школах, ФАПах, лікарнях, закуповуватиметься нові меблі й обладнання, ремонтуватимуться дороги тощо.

«Я завжди відповідально ставлюся до своєї роботи, і мені не соромно дивитися людям у вічі, адже саме вони є моїми роботодавцями. Ми створили план розвитку Чернігівщини і почали його реалізовувати. Далі будемо набирати більшої потужності і зробимо Чернігівщину інвестиційно привабливим регіоном – це один із найважливіших постулатів нашої програми розвитку», – зауважує народний депутат Максим Микитась.

Андрій Бажай

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Максим Микитась
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...