• Головна
  • Мер Чернігова: До місцевих позачергових виборів ми готові і чекаємо
08:45, 23 липня 2019 р.

Мер Чернігова: До місцевих позачергових виборів ми готові і чекаємо

Владислав Атрошенко прокоментував попередні результати виборів до Верховної ради і зазначив, що до кінця року можуть відбутися дочасні вибори на місцях.

Міський голова Чернігова зазначив, що «логічним продовженням будуть місцеві перевибори» і припустив, що ймовірність такого сценарію – вище 90 %.

– Очевидно, що треба це робити якомога швидше – до падіння політичних рейтингів. Досі у політичної сили була задача нічого не сказати аби якусь частину виборців не розчарувати. Якщо почнуться конкретні розмови – почнеться зниження рейтингу. Це природно. Питання лише в часі і темпах падіння, – сказав Владислав Атрошенко.

– Тому є ця спокуса, і я її розумію. Ми готові абсолютно до цього. Нам є з чим йти на вибори. Я вважаю, що наша команда працювала з першого дня і працюємо зараз. Ми спокійно дивимося і чекаємо виборів. Не те що чекаємо а розуміємо – вони повинні бути.

Міський голова зауважив, що з точки зору стабілізації суспільства це було би доречно, аби потім наступні кілька років всі гілки влади могли працювати в спокійних умовах без виборів.

Владислав Атрошенко припустив, що позачергові вибори до органів місцевого самоврядування можуть відбутися наприкінці жовтня – першій половині листопада. Але при цьому висловив думку, що бажано це зробити до ухвалення рішень по комунальним тарифам.

Нагадаємо, наступні вибори на місцях мали би відбутися восени 2020 року. В законодавстві не прописано, що позачергові місцеві вибори відміняють чергові. Тож експерти зазначають: без змін у законі про вибори призначення позачергових виборів означає, що вони пройдуть в і 2019 році і наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #Владсилав Атрошенко #місцеві вибори
Оголошення
live comments feed...