• Главная
  • Владислав Атрошенко: я щиро радію тому, що «сітки» в Чернігові не спрацювали
11:13, 23 июля 2019 г.

Владислав Атрошенко: я щиро радію тому, що «сітки» в Чернігові не спрацювали

Міський голова Чернігова заявив, що слід поважати вибір людей і відзначив, що технології підкупу – не спрацювали.

Мер міста прокоментував результати виборів до Верховної ради по округу №205 (Деснянський район Чернігова).

Можна критикувати, можна казати, що знову обрали кота в мішку. І дійсно є багато питань по багатьом кандидатам, по їхнім біографіям, по тому, чи дійсно вони є «новими обличчями»… Але треба поважати вибір, – сказав Владислав Атрошенко.

Він подякував усім членам і головам виборчих комісій, а також правоохоронцям, які спільними зусиллями забезпечили спокійне проведення виборів в Чернігові, завдяки чому все пройшло «навіть без нюансів».

Разом з тим, Владислав Атрошенко зазначив, що в місті і області працювали технології, «коли один з кандидатів наймав агітаторів, які повинні були привести ще по 5 чоловік». Мер зазначив, що оплата за такі «послуги» не декларувалася, з грошей не сплачувалися податки.

– Поліції відомо про всі сітки. 205-й округ, 206-й, 208-й, 210-й… Окремо треба дивитися 207-й. Люди масово отримували гроші. Але вдруге вже ця технологія не спрацювала. Вона довела свою неефективність. Це вчорашній день, і я вважаю, на наступні вибори все менше буде застосовуватися. Це надзвичайно позитивна історія.

Окремі політичні сили переступали межу дозволеного,але ми їм прощаємо. Ніщо їм не допомогло. Ні сітки, ні об’єднання двох сил з сітками. Я щиро радію цьому, як факту зростання політичної свідомості громадян, – заявив міський голова Чернігова.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вибори #сітка #підкуп
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...