• Головна
  • Чернігівському центру для безпритульних тварин – рік. Тут побувало 1600 «пацієнтів»
10:50, 25 липня 2019 р.

Чернігівському центру для безпритульних тварин – рік. Тут побувало 1600 «пацієнтів»

З липня 2018 року в Чернігові працює комунальне підприємство «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин».

Першочерговим завданням підприємства є відлов безпритульних тварин, їх стерилізація, вакцинація від сказу та надання допомоги травмованим або важкохворим.

За рік у центрі було перетримано 1604 тварини, 1554 з них зареєстрували в міжнародній базі Animal-ID, 1423 тварини стерилізували, 70 тварин повернуто господарям та 219 прилаштовано в родини. Допомогу в лікуванні отримало більше ніж 500 тварин, 263 з них було в край тяжкому стані.

Починаючи з липня цього року всі тварини, які прилаштовуються в родини – чіповані.

На підприємстві кажуть, що приділяють увагу і медійним проєктам, які спрямовують на виховання відповідного ставлення до братів наших менших.

Усі охочі долучитися до допомоги безпритульним тваринам можуть приносити до центру: сухі та вологі корми, засоби дезінфекції, одноразові та багаторазові гумові рукавички, одноразові хірургічні халати, одноразові медичні пелюшки, ганчір'я (бавовна або льон), паперові рушники, відра, миски для годування тварин.

КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» знаходиться по вул. Володимира Дрозда, 20а. Графік роботи: з 9.00- 18.00, крім вихідних. Телефон: (063) 573-60-20.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпритульні тварини #"Крок до тварин" #бродячі собаки #стерилізація #вакцина від сказу
Оголошення
live comments feed...