• Головна
  • Ліквідовувати "Муніципальну варту" у Чернігові не будуть
13:32, 25 липня 2019 р.

Ліквідовувати "Муніципальну варту" у Чернігові не будуть

Майже два місяці тому у Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували ініціативу з приводу ліквідації КП "Муніципальна варта", бо вона начебто непотрібна місту структура.

Її автор Роман Любівий зазначав, що ця структура не потрібна Чернігову, адже не виконує ніяких корисних функцій, які не могли би виконувати діючи органи правопорядку, а саме: Управління нацполіції або нацгвардія України. 

Петиція набрала необхідну кількість підписів, а її автор отримав на неї відповідь від начальника КП "Муніципальна варта" Віталія Хрустицького.

За його словами, "Муніципальна варта" є дуже важливою ланкою в посиленні ролі місцевого самоврядування у сфері забезпечення благоустрою міста. 

Зокрема, основними напрямками діяльності підприємства є:

  • контроль за виконанням Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова, 
  • забезпечення виконання законодавства в сфері екологічної безпеки, 
  • боротьба зі стихійної торгівлею, 
  • робота з профілактики правопорушень та безпека на вулицях міста. 

Окрім цього, Віталій Хрустицький перераховує купу інших здобутків підприємства на ниві охорони благоустрою міста, завдяки чому на його думку "Муніципальна варта" є важливою ланкою між місцевою владою та населення. Тому і ліквідувати її на даному етапі розвитку міста не варто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Муніципальна Варта #Хрустицький #благоустрій #петиція
Останні новини
Оголошення
live comments feed...