• Головна
  • До Дня Незалежності в Чернігові встановлять меморіальну дошку Левку Лук'яненку
09:40, 31 липня 2019 р.

До Дня Незалежності в Чернігові встановлять меморіальну дошку Левку Лук'яненку

До Дня Незалежності в Чернігові встановлять меморіальну дошку Левку Лук'яненку

Виконком Чернігівської міськради офіційно прийняв рішення увічнити пам'ять Героя України та одного з авторів Акту про незалежність України Левка Лук'яненка, встановивши меморіальну дошку на будинку по вулиці Рокосовського, 49, де жив брат Героя України.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівької міськради.

Встановити її планується до Дня незалежності України та дня народження Левка Лук’яненка. Для цього погодили відповідні зміни до Міської цільової програми з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини м. Чернігова на 2019-2021 роки, які ще виноситимуть на розгляд Чернігівської міськради. Кошти на виготовлення дошки перерозподілять за рахунок зменшення фінансування на 24 тис грн, ремонтів об'єктів культурної спадщини.

Зокрема, комісія погодила текст, який буде розміщено на дошці:

«У цьому будинку в 1989 році працював ЛЕВКО ГРИГОРОВИЧ ЛУК’ЯНЕНКО (1928 – 2018) борець за незалежність України у ХХ сторіччі, автор Акта проголошення незалежності України, Герой України».

Нагадаємо, що спочатку меморіальна дошка планувалась на Рокосовського 41-б, де деякий час проживав Левко Григорович, і де нині живе його перша дружина. Але влітку цього року комісія запропонувала встановити пам’ятну дошку на будинку № 49 по вулиці Рокоссовського, де жив його брат Олександр Григорович. У квартирі брата Левко Лук’яненко проводив зустрічі, наради тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лук'яненко #меморіальна дошка #увічнення пам'яті #Герой України

Коментарі

Оголошення
live comments feed...