• Главная
  • Ще два переможці виборів в Чернігівській області стали народними депутатами
13:16, 1 августа 2019 г.

Ще два переможці виборів в Чернігівській області стали народними депутатами

Напередодні Центральна виборча комісія продовжила прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування на позачергових виборах народних депутатів.

Вчора ЦВК на підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування члени комісії встановили результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня і визнали обраними нардепами 50 переможців на мажоритарних округах.

В переліку – переможець по округу №206 Антон Поляков (Слуга народу) та переможець по округу №208 Валерій Давиденко (самовисування).

Нагадаємо, днем раніше статус народного депутата на підставі рішення ЦВК отримав Олег Семінський (Слуга народу), який виграв вибори на 205-му окрузі.

Поки не оголосили депутатом Верховної ради переможця з округу №209 Валерія Зуба (Слуга народу), а ще на двох округах - № 207 та №210 тривають судові розгляди щодо справедливості результатів виборів.

На 210-му округі Борис Приходько оскаржив роботу ОВК, яка на його думку, невірно порахувала голоси на користь Сергія Коровченка.

А на 207-му окрузі Анатолій Євлахов просить скасувати рішення ЦВК про реєстрацію Максима Зуєва кандидатов. Зуєв переміг на виборах, але є сумніви щодо того, чи проживав він останні 5 років в Україні, чого вимагає законодавство.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вибори #ЦВК #Антон Поляков #Валерій Давиденко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...