• Главная
  • В Чернігові закриють дитсадок на Шерстянці?
10:51, 13 августа 2019 г.

В Чернігові закриють дитсадок на Шерстянці?

В Чернігові закриють дитсадок на Шерстянці?

Стан будівлі, в якій працює дитячий садочок №5 (мікрорайон Шерстянка) – незадовільний і несе загрозу здоров’ю дітей. З цього приводу на сьогоднішній нараді в мерії висловився міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

За даними управління освіти Чернігівської міської ради, на сьогодні в садочку виховується 97 дітей. Стан садочка, зауважив, міський голова, не витримує критики і є небезпечним.

Наразі підготовлене рішення щодо переведення дітей з дитсадка №5 до сусідніх навчальних закладів мікрорайону - №2 та №10.

Після переведення в першому з них буде 263 дитини, а в другому – 290. При тому, що проектна потужність обох ДНЗ дозволяє прийняти по 320 вихованців.

Разом з тим міський голова зазначив, що у разі певних «політичних закликів» щодо закриття садочка №5, не має наміру «воювати» з батьками чи вихователями і не буде чіпати це питання. В цьому разі відповідальність за безпеку дітей ляже на тих, хто буде протестувати проти закриття дитсадка.

Владислав Атрошенко висловив думку щодо вирішення проблеми з ДНЗ на Шерстянці. Він бачить рецепт в тому, щоб знести приміщення садка №5, якому вже більше 80 років, на його місці збудувати новий сучасний заклад, а потім залишити два садочки на мікрорайон (нині їх три).

Нагадаємо, що раніше схожий скандал виник навколо школи №10. Після того, як будівлю визнали небезпечною для подальшої експлуатації, школу закрили, а дітей влаштували в інші навчальні заклади. Тоді батьки влаштовувати акції протесту, вимагали незалежних експертиз та грошей не реконструкцію і підозрювали владу в намірах віддати цю земельну ділянку для забудовників. Наразі школа не знесена, але й не працює з січня 2018 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дитсадок #закриття #ДНЗ #навчальник заклад #Шерстянка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...