• Главная
  • Переробка сміття в Чернігові. Людей лякають 5-ма відрами в квартирі і зростанням тарифу в 10 разів
13:55, 13 августа 2019 г.

Переробка сміття в Чернігові. Людей лякають 5-ма відрами в квартирі і зростанням тарифу в 10 разів

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко попередив, що у разі визначення підходу з реалізації проекту побудови сміттєпереробного заводу в місті, чернігівцям доведеться платити за вивіз відходів набагато більше.

Він зауважив, що системи поводження з твердими побутовими відходами, які функціонують в цивілізованому суспільстві, передбачають значно вищі тарифи, ніж ті, що існують наразі в Чернігові. І зорієнтував: від 20 євро в деяких країнах Євросоюзу і до 120 фунтів в Британії за тону сміття.

– На сьогодні тарифи для того, щоб завод був окупним підприємством, треба підняти в 10 разів. Це потрібно, щоб сплачувати відсотки за кредитом, – додав міський голова.

Також Владислав Атрошенко окреслив приблизний кошторис проекту. Його вартість може бути близько 30–35 мільйонів євро. За умов оформлення кредиту на 10 років під 6 % річних, місту доведеться щомісяця виплачувати близько 300 тисяч євро на місяць або більше 3,5 мільйонів євро на рік (за нинішнім курсом близько 100 мільйонів гривень).

Крім того, міський голова нагадав, що у разі запровадження системи попереднього сортування (а без цього робота сміттєпереробного заводу неможлива), кожному домогосподарству доведеться не просто викидати відходи в «правильні» контейнери, але й знайти можливість встановити вдома 4–5 відер для збору різного типу сміття.

Нагадаємо, раніше Владислав Атрошенко зазначав, що сміттєпереробного заводу в Чернігові не буде, поки на рівні держави не буде ухвалено стимулююче законодавство.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сортування сміття #відходи #сміття #тариф
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...