• Главная
  • Чернігівським сім'ям загиблих в АТО\ООС виплачуватимуть компенсацію на встановлення пам'ятника
16:04, 14 августа 2019 г.

Чернігівським сім'ям загиблих в АТО\ООС виплачуватимуть компенсацію на встановлення пам'ятника

Чернігівським сім'ям загиблих в АТО\ООС виплачуватимуть компенсацію на встановлення пам'ятника

У Чернігові члени сімей загиблого або померлого учасника бойових дій в зоні АТО/ООС отримають разову компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильної споруди. Таке рішення прийняв виконком міськради, та затвердив відповідні зміни до Програми підтримки учасників АТО.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Компенсація за виготовлення та встановлення намогильної споруди у розмірі – 20 тис грн., буде виплачуватиметься при похованні загиблого чернігівця не лише на міському кладовищі "Яцево", а й на інших міських і приміських кладовищах. 

Іншим рішенням виконком також затвердив перший перелік сімей, яким, відповідно до їх заяв, буде виплачена така компенсація за рахунок коштів міського бюджету. У цьому переліку 8 родин загиблих учасників АТО/ООС.

Зміни набудуть чинності після їх затвердження на найближчій сесії міської ради, яка запланована в кінці серпня.

Нагадаємо, що Програма підтримки учасників АТО\ООС та членів їх сімей – мешканців Чернігова – це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, юридичної та психологічної підтримки учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО\ООС, забезпеченні їх проведення, перебували безпосередньо в районах АТО\ООС у період їх проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів  та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх соціально–побутових проблем.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#компенсація #допомога #АТО #ООС #загиблі #пам'ятники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...