Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках

Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, Денис Шапошніков

На проспектах Миру та Перемоги, вулицях Шевченка та Рокосовського будуть повністю замінені та уніфіковані вказівники  і таблички з номерами будинків. Роботи мають завершити до кінця цього року.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

За словами підрядника, зараз вже виготовили 511 вказівників з назвами вулиць, змонтували близько 400. Також у процесі виготовлення – номери будинків.

Минулого року відповідно до законодавства, заміну вказівників розпочали на перейменованих вулицях. Зокрема, охопили вулиці з висотною забудовою, а в травні-червні цього року – всі перейменовані вулиці приватного сектору. У Чернігові таких вулиць 86, а нових вказівників на них – по дві на кожну.

Окрім того, цьогоріч нові вказівники змонтували на перехрестях і знакових будівлях центральної частини міста.

Зазначається, що нещодавно був зафіксований випадок пошкодження оновленого вказівника. Один з будинків ремонтували і при цьому нову табличку понівечили й викинули. Тому міська влада просить звертатись при проведенні ремонтів та будь-яких труднощів зі зняттям та поверненням на місце вказівника звертатися до профільного відділу міського управління ЖКГ за тел. 941-543.

Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, фото-1 Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, фото-2 Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, фото-3 Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, фото-4 Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, фото-5 Окремі вулиці та проспекти будуть з новими вказівниками на будинках, фото-6
вказівники дизайн-код будинки оновлення вулиці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
150 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии