• Главная
  • Парку в Чернігівській області знайшли директора. Він без профільної освіти
12:38, 19 августа 2019 г.

Парку в Чернігівській області знайшли директора. Він без профільної освіти

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу «РЛП «Міжрічинський» повідомили в Чернігівській облдержадміністрації.

Власне, слово «конкурс» можна вжити відносно цієї ситуації дуже умовно, адже на розгляд конкурсної комісії надійшла лише одна заява від кандидата, який забажав взяти участь у відборі на зайняття посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради.

Більше того, єдиний кандидат Сергій Кошовий не має належної освіти. Справа в тому, що він закінчив Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство», тоді як законодавство вимагає, аби подібні заклади очолювали виключно екологи, біологи або географи.

Парку в Чернігівській області знайшли директора. Він без профільної освіти, фото-1

Однак, через відсутність інших учасників, конкурсна комісія погодилася розглянути програму Сергія Кошового. І вона переконала членів комісії – вони вирішили внести подання голові Чернігівської обласної ради щодо призначення Сергія Кошового виконувачем обов’язків директора парку. Тепер справа за обласною радою та Міністерством екології.

Зазначається, що у планах претендента на посаду – створення служби охорони, розвиток туристично-рекреаційної діяльності та розбудова відповідної інфраструктури, проведення наукових досліджень, розробка електронного туристичного довідника, пошуки нових джерел фінансування закладу тощо.

Нагадаємо, КЗ «РЛП «Міжрічинський» створений у квітні цього року. Зараз необхідно провести реєстрацію закладу та сформувати штат працівників, а також затвердити проект організації території.

Це найбільший регіональний ландшафтний парк в Україні. Він розташований у південно-західній частині Чернігівської області, в Козелецькому та Чернігівському районах – у межиріччі Дніпра й Десни. Площа парку 102 472,95 га. Центральна садиба розташована в селі Отрохи Козелецького району.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Сергій Кошовий #РЛП #ландшафтний парк #Міжрічинський #конкурс
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...