• Главная
  • Чи є у чернігівців державний прапор України?
16:45, 23 августа 2019 г.

Чи є у чернігівців державний прапор України?

Чи є у чернігівців державний прапор України?

Цього тижня по всій Україні та в Чернігові зокрема відбуватимуться святкові й урочисті заходи з приводу одразу двох національних свят – Дня державного прапора та Дня незалежності. Кожен із жителів України буде святкувати по-своєму. Наприклад, 14-річні школярі на День прапора урочисто отримають свій перший паспорт громадянина України. А хтось просто гарно відпочине у додатковий вихідний.

Але нас зацікавило інше: чи мають чернігівці той самий державний прапор України, свято якого вся країна відзначає сьогодні - 23 серпня? Про це ми запитали у містян.

Тетяна, музейна працівниця:

– Особисто в мене вдома є прапор України. Придбали його давненько, це зовсім не пов’язано з подіями на сході. Ми взагалі дуже патріотична сім’я, тому в нас дома окрім прапора є ще багато національної символіки.

Величезного прапора нема, але маленький придбали. Також є значки в кольорах прапора та багато чого іншого. На мою думку, використання прапора в сувенірах доречно, а ось, наприклад, розстилати його на пікніку не можна – це вже неповага.

Олександр, пенсіонер:

– Да, государственный флаг у меня есть. Приобрел его в 2004 году на матче Украина – Греция, который проходил в Киеве. Купил его, как футбольный болельщик, и он со мной до сих пор.

Отношусь к флагу как к символу Украины, только с уважением и любовью. Я думаю, что если бы я его тогда не купил, то все равно приобрел спустя время, но только в другом месте. Я и сегодня, как болельщик киевского «Динамо», по возможности езжу на матчи и всегда беру с собой свой флаг.

На День флага меня в городе, к сожалению, не будет, но с радостью отметил бы этот праздник в Чернигове. Я прекрасно отношусь к нашему государству. Да, говорю по-русски, но также хорошо понимаю и могу читать на украинском языке.

Ірина, медсестра:

– Винаймаю квартиру і поки що не обзавелась прапором України. Часто міркували над тим, щоб нарешті придбати прапор, але завжди щось заважало. У звичайному магазині його ж не придбаєш, а кудись їхати не завжди є можливість.

Мені б вистачило маленького прапорця, аби був удома. Особисто я ставлюсь до прапора з повагою, а на те, як його використовують інші, не звертаю уваги.

День прапора відмічатиму на роботі, ніхто ж не відпустить святкувати.

Роман, полірувальник автомобілей:

– Флаг Украины у меня дома есть, такой маленький флажочек. Мне его подарили на работе, вот и храню. Сколько он у меня, уже даже не помню. Но если бы не подарили, думаю, со временем все равно бы приобрел.

Конечно, с уважением отношусь к флагу, всё-таки один из символов государства.

Если говорить о празднике – Дне государственного флага, то могу в честь этого сто грамм выпить. А что тут такого?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#опитування #день прапора #свято #день незалежності
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...