• Главная
  • Тетяна Капшук: «Моя місія – допомагати жінкам зберігати здоров’я, молодість та красу»
08:45, 28 августа 2019 г.

Тетяна Капшук: «Моя місія – допомагати жінкам зберігати здоров’я, молодість та красу»

Майже все про догляд за тілом і обличчям знає чернігівська майстриня з масажу Тетяна Капшук. Вона володіє техніками міопластичного масажу обличчя, а також вісцеральної хіропрактики, що допомагає відновити функцію внутрішніх органів. До цієї сфери діяльності пані Тетяна прийшла вже усвідомлено в досить зрілому віці. Маючи в багажу не лише життєвий досвід, а й вищу освіту за спеціальністю «менеджмент організацій», вона наважилася круто змінити своє звичне життя й вступити до Чернігівського базового медичного коледжу, де здобула фах фельдшера.

Займаюся улюбленою справою

- Напевно, я завжди відчувала, що моя місія – зберігати та підтримувати здоров’я, молодість, красу, - поділилася з нашими читачами Тетяна Капшук. - Пам’ятаю, мені було років 10-12, коли я побачила в маминих журналах картинку, де було намальоване обличчя з лініями для масажу. З того часу руки й погляд тягнуться до обличчя, хочеться, аби у наших жінок було доглянуте і обличчя, і тіло. Спочатку навчалася на курсах загального масажу, потім відвідувала майстер-класи з певних технік, спостерігала за тим, як працюють найкращі майстри. Коли бачу результат, це надихає рухатися далі, удосконалювати свої навички, робити свою справу ще краще.

Особисто в мене викликає велику повагу ваше рішення отримати базову медичну освіту. Напевно, це було непросто, адже ви дружина, мама, і обов’язки по дому на час навчання ніхто не відміняв.

- Так, нам усім ці три роки довелося жити в доволі динамічному графіку. Треба було вставати раніше, аби встигнути щось приготувати, нагодувати рідних. Далі – навчання та практика, а після занять я працювала. Я дуже вдячна своїй родині за підтримку. Доньки й чоловік радіють моїм успіхам. Навчатися було складно, але мені дуже хотілося заглибитися в свою професію, більше розуміти про тіло, про здоров’я, йти в ногу з часом, краще усвідомити, як я можу допомогти собі, своїй родині та іншим людям. Бо до мене як майстра масажу почали звертатися люди з серйозними діагнозами, які травмували і тіло, і психіку. Я не знаю, скільки ще років життя мені відміряно, але саме зараз відчуваю в собі сили і хотіла би займатися тим, що мені подобається. І спрямувати свою енергію на те, аби залишатися здоровою та допомагати в цьому напрямку іншим.

На візитівці написано, що Ви пропонуєте техніки міопластичного масажу обличчя, а також вісцеральної хіропрактики. Як все це працює?

- Міопластика обличчя – це безопераційна підтяжка обличчя, корекція овалу, зони декольте, зменшення зморшок – носогубних, «гусячих лапок» навколо очей. Результат можна побачити вже після першої процедури: розгладжуються дрібні зморшки, м’язи більш розслаблені. Коли ми працюємо з тілом, відбувається розвантаження нервової системи, знімається напруження, спазми. Отримуємо подвійний ефект, адже робота з тілом – це і робота зі шкірою, і з кістяною системою (з одного боку м’яз кріпиться до шкіри, з іншого – до кістки). Це цілісна й глибинна робота, в результаті якої покращується метаболізм, клітини й системи організму краще насичуються киснем, мікро та макроелементами, адже рух крові пришвидшується, клітини відновлюються.

Вісцеральна хіропрактика – це м’яка мануальна робота з внутрішніми органами (печінка, підшлункова, жовчний міхур, кишківник та інші, що працюють в одній зв’язці), спрямована на їх зцілення. Коли ми впливаємо на орган мануально, покращується кровообіг, лімфотік, метаболизм на клітинному рівні. Якщо в органі є дисфункція, відчувається біль, значить, є якісь порушення.

Цікаво, а коли саме показаний цей вид масажу?

- Це захворювання печінки, жовчного міхура, підшлункової, особливо – кишківника. Багато проблем починаються саме з нього. Якщо в житті людини відбувається конфлікт, якась неприємна ситуація – вона злякалася чи образилася, часто першим реагує кишківник. Так працює наша парасимпатична система.

Коли дбаємо про тіло, покращується життя

Особливість Вашої роботи в тому, що Ви поєднуєте вплив на тіло й одночасно консультуєте як психолог. Що відбувається під час сеансу?

- Часто людина приходить і каже: «У мене тут болить, я би хотіла з цим попрацювати». І коли починаємо контактувати з тілом, воно нібито дає підказку. Зазвичай я відчуваю напруження у м’язах, знаю, що там біль. Далі відбувається щось дивовижне: клієнт часто починає говорити про конфлікт, що «живе» в тілі. Приміром, під час сеансу масажу жінка починає плакати й розповідає якусь свою історію, згадує стару образу, травму. Той конфлікт «закарбувався» у м’язах і призвів до спазму. Таким чином, коли ми дбаємо про тіло, одночасно відчуваємо покращення в психологічному плані. Прихований конфлікт може призвести до захворювання.

Під час сеансу Ви проговорюєте фрази: «Дихаємо легко і вільно», «Відпускаємо зайві думки», «Кожна клітина організму відновлюється» тощо.

- Так, я налаштовую людину, щоб вона звернула увагу на своє тіло й відчула його, знайшла, де напруження. Якщо людина не припиняє про щось турбуватися, це заважає процесу. Тому важливо налаштувати дихання, відпустити негатив і сконцентруватися на тілі. Коли це нарешті вдається, в такому стані до людини можуть прийти інсайти – нові думки, мрії, інші погляди на проблему, яка не давала спокою, й навіть вірні рішення. Тому мені так подобається цим займатися. Коли людина звільнилася від певних негативних думок, їй варто запропонувати щось інше: оновлене тіло, оновлені думки. Працювати в цьому руслі мені допомагають знання в методі позитивної психотерапії. Я закінчила базовий курс, отримала сертифікат. Тому до мене звертаються і як до психолога-консультанта.

Пані Тетяно, на Вашу думку, з якого віку варто починати піклування про себе?

- Все індивідуально. Скажімо, наймолодшій з моїх клієнток було 7 років, а найстаршій – близько 70. Дівчинка, батьки якої звернулися до мене, мала шрам на обличчі. Міопластика дала результат, шрам став не таким помітним. А старша клієнтка просто звикла про себе піклуватися. І завдяки цьому вона виглядає набагато молодшою. Ми, жінки, в будь-якому віці прагнемо бути красивими, енергійними та здоровими. І це дуже важливо, адже ми несемо все це в родину, транслюємо своєму оточенню, світу, тому для жінки так важливо бути здоровою й красивою. Така людина, як-то кажуть, сяє з середини. Тож пропоную кожній з читачок замислитися над цим і нарешті приділити увагу собі, єдиній і неповторній.

Чекаю вас на сеансі масажу! Для цього зателефонуйте, будь ласка, за номером: 093-957-22-29! Ми домовимося про зручний для вас час сеансу. Я працюю в Чернігові в мікрорайоні «П’ять кутів». До зустрічі!

Спілкувалась Вероніка Приходько

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#масаж #міопластичний масаж #догляд за тілом #догляд за обличчям
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...