• Главная
  • Карусель яку відремонтували в Чернігові не простояла і тижня. Її знову зламали
15:07, 28 августа 2019 г.

Карусель яку відремонтували в Чернігові не простояла і тижня. Її знову зламали

Комунальні служби скаржаться на вандалів. Нещодавно вони відремонтували дитячу карусель у дворі будинку №13-а по вулиці Доценко, але тепер вона знову зламана.

Інцидент отримав розголос після того, як на розширеній нараді в мерії традиційно почалася «хвилинка» огляду роботи ЖЕКів за результатами приписів інспекторів «Муніципальної варти».

Вони зазначили: усі зауваження щодо порушення правил благоустрою на території міста Чернігова, що були озвучені минулого тижня – виправлені. У дворах багатоповерхових житлових будинків відновили паркани, полагодили дитячі майданчики, прибрали гілля та сміття.
В той же час з’явилися нові проблеми і нові завдання для комунальників: покостити траву, відновити елементи на дитячих майданчиках у дворах.

Щоб мінімізувати витрати на ремонт, юридичний відділ міськради отримав вказівку від міського голови передбачити у кожному договорі з підрядниками гарантійні зобов’язання. У разі, якщо до кінця цього терміну з вини підрядника відбуватимуться якісь поломки, то він за свій кошт мусив би їх виправити.

Разом з тим, на нараді звернули увагу на дитячу гойдалку по вул. Доценка, 13-а, про відновлення якої говорили на минулому засіданні і яку повторно зламали.
– Потрібно зафіксувати цей факт і не відновлювати. Якщо вона не потрібна – взагалі демонтуйте. Поясніть людям, що так ставитися не можна, – запропонував міський голова.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#гойдалка #карусель #вандали #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...