• Главная
  • У Чернігові ліквідували районні ради
13:10, 29 августа 2019 г.

У Чернігові ліквідували районні ради

Міськрада на сьогоднішньому пленарному засіданні прийняла рішення про ліквідацію Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, а точніше про їх не скликання на наступні каденції.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

За це проголосували 28 депутатів.

- До кінця цієї каденції Деснянська та Новозаводська районні ради працюватимуть. А вже далі у робочих групах опрацюємо переведення функціоналу управлінь та служб. Прогнозуємо, що зросте навантаження на виконком, кількість питань збільшиться. Всі соціальні служби , всі напрямки послуг для людей - все це залишиться. Можливо навіть дещо підвищиться керованість процесів, наблизимо владу до людей. Що стосується фахівців, які працюють у цих радах, то ми виважено підійдемо до цього питання, кращих будемо намагатись працевлаштувати в міську раду та в структурні підрозділи, - наголосив Владислав Атрошенко.

Заступник міського голови Олександр Ломако на своїй Facebook-сторінці виголосив думку щодо імовірної економії коштів внаслідок такого рішення.

В наступному скликанні вже не буде Деснянської та Новозаводської в місті Чернігові рад. Кількість чиновників та витрати на їх утримання зменшаться, - зазначив пан Олександр.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#міськрада #райради #ліквідація #депутати
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...