• Головна
  • Меру Чернігова не сподобалося 9-е місце Чернігова в освітньому рейтингу
13:16, 4 вересня 2019 р.

Меру Чернігова не сподобалося 9-е місце Чернігова в освітньому рейтингу

За результатами складання тестів ЗНО Чернігів посів 9-е місце серед 22 обласних центрів в рейтингу Українського центру оцінювання якості освіти.

На 9-му місці Чернігів був і за результатами ЗНО в 2018 році, а в 2017-му наше місто посіло 11-й рядок. Отже, прогрес є.

Втім, звіт освітян щодо показників міста, Владислав Атрошенко сприйняв скептично.

– Львів і Київ вище – це зрозуміло. Але Тернопіль, Рівне, Черкаси вище нас... Очевидно, що причиною є не фінансові асигнування. Це означає, що освітяни засукали рукава і працювали краще, – вважає міський голова.

– Можна подякувати, що ми не на 22-му місці, але чим хвалитися? Радіємо, що ми всередині? Я не звик по життю радіти, що я в середині. Якби я в житті радів що я 9-й з 22-х, то я би нараду зараз не проводив тут.Радіти з того що ми середняки це неправильно. Значить, ми недопрацьовуємо , треба шукати резерви і працювати краще. І з цим посилом треба виходити на раду директорів. Старайтеся – то може будете нагорі. Так, непогано, але є куди рухатися. Нам треба ставити вищу планку, – додав Владислав Атрошенко.

Також міський голова зауважив, що все, що нижче третього місця – то для невдах:

– Я хотів би, щоб у нас було 2-е місце після Києва… Ми ж не хочемо бути невдахами?

Крім того, мер нарікає на певну диспропорцію – адже «при всій повазі до таких предметів, як історія України та українська мова і література» (тут Чернігів посів 6 та 2 місце серед усіх обласних центрів), нижчі показники з математики, фізики та хімії.

– З точки зору майбутнього України, з точки зору необхідності збільшувати ВВП… Якщо в пріоритетах не фізика і хімія – вам двійка, – резюмував міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинг #ЗНО #освіта #чернігівські школи #Владислав Атрошенко #історія #українська мова #англійська мова #хімія #фізика #математика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...