• Головна
  • "Квартали" та "Союзи" у Чернігові закриватимуть?
14:40, 5 вересня 2019 р.

"Квартали" та "Союзи" у Чернігові закриватимуть?

"Квартали" та "Союзи" у Чернігові закриватимуть?

На сьогоднішньому засіданні виконкому Чернігівської міськради мер Владислав Атрошенко розповів про імовірне закриття супермаркетів "Союз" та "Квартал".

Під час засідання він повідомив, що вищезгадані торгові мережі мають антисанітарійні умови та не мають ряду відповідних дозвільних документів.

За інформацією «Високого Валу», в чернігівському офісі «Євротеку» про цю інформацію навіть й не чули. Про це повідомила заступниця керівника регіонального відділення компанії. Так само, зазначили, що не бачили жодного припису щодо антисанітарії в їх супермаркетах. Коментувати вислови міського голови, щодо їхнього закриття, відмовилися.

Нагадаємо, що в торговельних мережах "Союз" та "Квартал" кілька місяців тому відбулось скорочення персоналу, шляхом запровадження самообслуговування клієнтів у відділі випічки. Також наші журналісти та інші чернігівці неодноразово помічали у магазинах данної торговельної мережі тарганів та інших комах та викладали відео і фото в соцмережі.

Окрім цього, в магазинах даної торговельної мережі були перевірки від телевізійних передач "Ревізор" та "Ревізор:магазини", у 2015 та 2018 роках відповідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Где чаще всего покупаете продукты?
проголосувало 486 відвідувачів
Союз\Квартал
25,7%
АТБ
42,4%
Сильпо
21,2%
Седам
1,2%
Эко-Маркет\Симпатик
2,9%
Велмарт
3,9%
Рынок\Базы
2,7%
#Квартал #Союз #закриття #виконком #антисанітарія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...