• Головна
  • Бізнес. Жінки. Життя. Успішних підприємниць зібрали в Чернігові
11:55, 13 вересня 2019 р.

Бізнес. Жінки. Життя. Успішних підприємниць зібрали в Чернігові

Минулого тижня, 4 вересня в Чернігові відбулася IV Міжнародна Конференція жінок-підприємниць Чернігівщини «Business. Woman. Life», яка стала однією з найяскравіших бізнес-подій цього року.

Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Чернігівської ТПП за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Євросоюзу EU4Business зібрав разом понад 80 успішних жінок-підприємниць, цікавих спікерів, висококласних професіоналів власної справи, лідерів думок, експертів з різних галузей, які прагнуть трансформувати власний бізнес, країну та найголовніше – себе. Вони очолюють підприємства, створюють нову продукцію чи надають послуги, дають роботу іншим, навчають співробітників і навчаються самі. Саме для того аби глибше розуміти бізнес, краще орієнтуватися в трендах галузі і продовжувати успішну розбудову власної справи і організовується ця зустріч.

Щороку активні представниці чернігівського бізнесу зустрічаються, щоб розділити радість підкорення нових цілей, поділитись успішним досвідом, обмінятись думками та надихнутись новими ідеями розвитку бізнесу.

– Це майданчик для обміну досвідом, для того щоб жінки-підприємниці бачили що навколо відбувається, щоб мали змогу в рамках форуму спілкуватися, бачити гарні приклади, зразки того як успішно виходить у жінок, що розвивають власну справу в інших країнах, – каже президент ЧРТПП Костянтин Іванов.

В статусі головних спікерів Конференції до Чернігова організатори запросили бізнес-консультантку з Великої Британії Клер Говард та директорку Центру жіночого підприємництва провінції Манітоба (Канада) Елісон Кіркленд. У обох – багатий досвід в цій галузі. Зокрема, Клер Говард близько 25 років працює в сфері бізнес-консалтингу, допомагає розвитку малого і середнього підприємництва по усьому світу – від країн Карибського басейну до Африки і Східної Європи – а також будує власну справу. Елісон Кіркленд в свою чергу розповіла про те, як у Канаді працює система підтримки підприємств, очолюваних жінками, які ключові виклики стоять перед колегами чернігівських підприємниць за океаном і запропонувала рекомендації по зміцненню об’єднань жінок-підприємниць, які успішно спрацювали у Манітобі.

Такі виступи, як і окремий професійний тренінг з ораторського мистецтва, ефективної комунікації та будівництва конструктивного діалогу з підлеглими, партнерами та клієнтами дали бізнес-леді не просто нові знання, але й додатковий імпульс для самовдосконалення і, безсумнівно, допоможуть рухатися вперед як в особистому плані, так і в професійній сфері. А про цей співвідношення важливо не забувати.

Лариса Циган, координаторка Центру інформаційної підтримки бізнесу, віце-президент Чернігівської ТПП зазначає, що один з важливих моменті побудови власної справи жінками – пошук балансу у професійній та особистісній орбітах:

Бізнес. Жінки. Життя. Успішних підприємниць зібрали в Чернігові, фото-15

– Звісно, жінці хочеться бути успішною бізнес-леді, професійно керувати колективом, розвиватися. Тому основне завдання для жінки-керівника – гармонійно поєднати ділову сферу і особисту.

Також учасниці Конференції отримали корисні знання щодо існуючих міжнародних програм, які фінансуються як урядами окремих країн, так і Європейським Союзом в цілому. Вони спрямовані та підтримку жінок у бізнесі і мають на меті допомогти Україні піднятися в бізнес-рейтингу гендерної рівності ООН з 56-го місця принаймні до першої двадцятки. І такі Конференції, які вже вчетверте організовує Торгово-промислова палата Чернігівщини для жінок-підприємниць – один з ключових кроків на цьому шляху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #ЧРТПП #торгово-промислова палата #жінки-підприємці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...