• Главная
  • «Підприємець року – 2019». Обрали найкращих. Чекають нових
11:39, 20 сентября 2019 г.

«Підприємець року – 2019». Обрали найкращих. Чекають нових

«Підприємець року – 2019». Обрали найкращих. Чекають нових

В п'ятницю, 6 вересня, в Чернігові відбулася вже традиційна церемонія нагородження найкращих підприємців Чернігівщини. Шостий рік поспіль Чернігівська регіональна торгово-промислова палата організовує… ні, не конкурс – а зустріч людей, які своєю енергією рухають не лише власний бізнес, але й місто, суспільство в цілому.

Власне, цьогорічний захід і проходив під гаслом «Енергія успіху». Адже завзяття підприємців – це те «паливо», яке рухає вперед улюблену справу, економіку міста, всієї країни, наповнює бюджет і робить життя кожного комфортнішим та успішнішим. На церемонію зібралися представники близько 70 підприємств. І це лише невелика частка чернігівської бізнес-спільноти.

Як зауважують організаторі конкурсу, обмежень для участі немає: тут і великі підприємства з великими колективами, і сімейний бізнес, компанії з досвідом роботи у кілька десятиліть і новачки, які роблять перші кроки, виробники промислової продукції і представники сфери послуг… Всі вони зібралися у День підприємця, аби отримати відзнаки, порадіти за партнерів, поспілкуватися з колегами. 

«Підприємець року – 2019». Обрали найкращих. Чекають нових, фото-1

– Ми обираємо такі підприємства, які є зразком для інших, які знаходять нетривіальні, нестандартні шляхи для розвитку, застосовують інновації. Тим самим мі підтримуємо потенціал, щоб цим надихнулися інші, – каже президент ЧРТПП Костянтин Іванов. – Ми відкриті для всіх і завжди готові представити цікавих людей, цікаві команди, цікаві особистості в усіх напрямках діяльності.

І цікавих номінантів і переможців вистачало. Дехто навіть отримав перемоги в двох номінаціях. Члени незалежного журі оцінювали динаміку розвитку, технологічність, якість і унікальність підприємств. Переможцями в підсумку стали:

• За успішний старт підприємницької діяльності: ТОВ «Разгрузка», QUIZ від Hobby-Hall та Школа іноземних мов Bright English;

• Унікальний продукт Чернігівщини: Творчий простір «Зелена Сцена», ЖК Paradise Life, QUIZ від Hobby-Hall;

• За високі досягнення в розвитку виробництва: ДП «Пластмас» ТОВ «ТД Пластмас Прилуки», Торгова марка FARRAO та ТОВ «Пайнхаус»;

• За високі здобутки у розвитку послуг: ТОВ «ЯВОКО», ТОВ «Чернігівська Деснянська правда», ТОВ «Разгрузка»;

• За розвиток послуг в освітній галузі: Арт-студія Колібрі, Центр розвитку підлітків «Teenager Start», Школа іноземних мов Bright English;

• За високі здобутки у підприємництві, що очолюється жінками: Христина Лаврищева – ТОВ «Чернігівська Деснянська правда», Тетяна Яворська – ТОВ «ЯВОКО», Олеся Тимошик – ТМ «Тімі текс»;

Переможцем номінації «Бізнес симпатія» присутні гості обрали ТОВ «ЯВОКО».

***

Усього в Чернігові працює майже 3000 малих та середніх підприємств. За даними податківців, у першому півріччі 2019 року надходження до міської казни від підприємців склали 426,4 мільйона гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#День підприємця #"Підприємець року" #ТПП #Костянтин Іванов
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...