• Главная
  • В Чернігові буде парад салютів та кантрі-фестиваль
13:32, 24 сентября 2019 г.

В Чернігові буде парад салютів та кантрі-фестиваль

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко розпорядився напрацювати календар культурно-розважальних заходів на наступний рік. Зробити це треба не пізніше жовтня, аби передбачити в бюджеті-2020 фінансування ініціатив.

На думку міського голові потрібно більше коштів вкладати на промоцію Чернігова, аби збільшити потік туристів в наше місто. Рекламувати налаштовані як Чернігів в цілому, так і конкретні фестивалі.

– Потрібно підійти фахово. Як протокол лікування передбачає певну кількість ліків протягом певної кількості днів, щоб був ефект, так і з рекламою: рецепт де і скільки рекламувати Чернігів має дати фахівець, щоб кошти були витрачені з максимальним результатом, – заявив Владислав Атрошенко.

Він додав, що на цей напрямок потрібно витрачати хоча би в 5–7 разів більше, ніж зараз.

Також міський голова запропонував максимально наситити піковий туристичний сезон (кінець весни, літо, початок осені) різноплановими подіями, аби залучити людей з різноманітними інтересами.

– Бджолярі хай їдуть до нас, ковалі, хлібопекарі, айтішники. Мед, сало, молоко… Щоб був і культурний турист: музеї, фольклор, книжки… Джазовий фестиваль, роковий… Які там ще є напрямки музичні? Кантрі! Хай сюди їдуть люди дивляться місто, лишають гроші…підказав Владислав Атрошенко.

– Зробіть фестиваль фастфудів, парад салютів… Чого б нам не зробити парад салютів? Це класна ідея. Гості на День міста кажуть: все добре, окрім фінальної частини. А фінальну частину ми самі ж заборонили,нагадав міський голова про мораторій на феєрверки.

Він попросив юридичний відділ, якщо це можливо, внести зміни до прийнятих раніше рішень і дозволити салюти двічі на рік. Також потрібно підшукати відповідне місце для проведення такого фестивалю.

Владислав Атрошенко зазначив, що тепер, після того як за кілька років центральну частину Чернігова більш-менш облаштували (площа, сквери тощо) – не соромно запрошувати туристів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#салют #феєрверки #промоція #реклама Чернігова #фестиваль #туризм #туристи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...