• Главная
  • Мер Чернігова хоче «позитивної цензури» для новин
14:26, 26 сентября 2019 г.

Мер Чернігова хоче «позитивної цензури» для новин

Владиславу Атрошенку не подобається, що в теленовинах забагато крові і негативу. Міська рада спробує вплинути на цю ситуацію.

Міський голова попросив підготувати до сесії Чернігівської міської ради звернення на адресу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Мова про законодавче унормування часового співвідношення «позитивних», «нейтральних» та «негативних» новин в інформаційних блоках телеканалів та інших ЗМІ,

Те, що я відкриваю дитячий майданчик – це не для того аби похизуватися. Не той рівень. Це мій внутрішній протест проти суцільного негативу, який ллється як з помийки з екранів телебачення, сказав Владислав Атрошенко.

Він зазначив, що напередодні дивився вечірній блок новини на одному з найбільш популярних телеканалів і «жахнувся»:

– Не припиняється негатив. Перераховані детально усі аварії з загиблими: Чернігів, Одеса, Житомирська траса. Після цього – що згоріло в Києві з усіма обставинами… Хвилин 30 – лише негатив, після якого не те що дітей народжувати хочеться, а хапати валізу і тікати з України.

Міський голова Чернігова переконаний, що має бути виважена інформаційна політика, яка би регулювала це питання. Щоправда, не уточнив хто саме має ухвалювати рішення про ступінь «негативності» чи «позитивності» новини.

– Я просив би звернення сесії до нашого регулятора. Щоб зважили, взяли хронометраж і подивилися: скільки позитиву, нейтрального і негативу. Невже у нас нема досягнень? Там машина навпіл, там дев'ять видів грибка в під'їзді… Нема настрою жити і працювати в Україні. Зомбується все населення на негатив. Це неправильно, – резюмував Владислав Атрошенко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#телебачення #новини #Владислав Атрошенко #бруд #негатив #цензура
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...