• Главная
  • Уперше в Чернігові відбудеться всесвітньо відома конференція TEDx
14:06, 26 сентября 2019 г.

Уперше в Чернігові відбудеться всесвітньо відома конференція TEDx

ЦІКАВО.TEDx, де х = це незалежно організована подія TED по стандартах і ліцензії від американської компанії TED.com. Темою TEDx Chernihiv є Creativity & Vitality (креативність та життєва енергія).

«TEDx у Чернігові – це не мрія, а проєкт, який вартий того, аби його реалізували, – вважає Вікторія Александрова ліцензіатка TEDx. – Ми обрали тему [Creativity & Vitality] не даремно, адже творчість – безмежна. Вона проявляється в абсолютно всіх сферах життя людини. Здається, коли нібито вже все вигадали, фантазія людини знову знаходить нові й нові інтерпретації... Цей процес невпинний.»

У місті конференція відбудеться вперше. Її запланували на 5 жовтня у приміщенні музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт». Захід розрахований на 100 осіб.

Організатори підібрали 13 спікерів, які різносторонньо розкриють тему креативності та життєвої енергії. Їхні теми стосуються науки, фізіології людини, візуалізації, креативних методів у бізнесі. Серед них буде відомий екскурсовод Ервін Міден, Олена Загребіна, засновниця мистецької платформи «Жива шафа», Юлія Кнюпа, тренерка організації «Інша Освіта». Виступатимуть на конференції не лише чернігівці, а й гості з Києва, Львова.

Конференція триватиме з 10 до 18 години. На учасників чекає три блоки з виступами спікерів. Під час перерв генеральний творчий партнер «Librarium» проводитиме активності для відвідувачів.

Уперше в Чернігові відбудеться всесвітньо відома конференція TEDx, фото-1

Програма TEDx Chernihiv
10:00 – 11:00 реєстрація учасників
11:00 – 12:30 вітальне слово, виступи спікерів
12:30 – 13:30 фуршет, активності
13:30 – 15:20 перфоманс, виступи спікерів
15:20 – 15:50 кава-брейк
15:50 – 17:30 виступи спікерів
17:30 – 17:40 завершальне слово

«Наша команда впевнена, що Чернігів потребує такого заходу. Містяни теж активно відреагували на перші оголошення події. Усього ми маємо сто квитків і їх досить швидко купують. Тож усі, хто бажає потрапити на TEDx Chernihiv, покваптеся», – розповіла Вікторія.

На афіші організатори розмістили QR-код. Його можна зісканувати телефоном й перейти за посиланням на фейсбук-сторінку заходу. На ній є форма бронювання квитків та тарифи.

Тим, кому цікаво більше дізнатися про формат TEDx, варто зайти на YouTube канал «TEDx Talks». Там зібрані відео з найкращих конференцій, які проведені за ліцензією від TED. До речі, у Києві цьогоріч відбувся десятий ювілейний захід TEDx Kyiv.

Що таке TEDx?

Задля реалізації задуму «Ідеї, що варті поширення» TED створив програму під назвою TEDx. TEDx – це місцева, незалежно організована подія, що збирає разом людей, які прагнуть ділитися своїм досвідом у стилі TED.

Наша конференція називається TEDx Chernihiv. Відео TED Talks та виступи спікерів на конференції TEDx Chernihiv надихнуть глядачів на глибоке обговорення та об’єднають навколо ідей, вартих поширення.

Конференція TED надає загальні рекомендації щодо програми TEDx, а незалежні TEDx події, включаючи нашу, організовують самостійно за ліцензією TED.

Про TED

TED (Technology, Entertainment, Design) – неприбуткова організація, котра щорічно проводить конференції, присвячені «ідеям вартим поширення». Виступи у форматі TED – це короткі, ретельно підготовлені доповіді провідних мислителів та діячів. Багато з цих виступів відбуваються на щорічній конференції TED у Ванкувері, Канада, на конференціях TED Women and TED Global, а також на тисячі незалежно організованих TEDx подіях у всьому світі. Виступи доступні для вільного перегляду на сайті TED.com та інших джерелах.

Відкриті і безкоштовні ініціативи для поширення ідей включають сайт TED.com, де щоденно публікуються нові виступи; TEDx, що надає ліцензії тисячам осіб і груп осіб, які організовують локальні ініціативи у стилі TED по всьому світі; програму TED Fellows, яка обирає інноваторів з усього світу, щоб підсилити вплив їхніх визначних проєктів і заходів; освітню ініціативу TED-Ed.

Слідкуйте за TED на Twitter, Facebook, Instagram, Snapchat tedtalkshq.

Уперше в Чернігові відбудеться всесвітньо відома конференція TEDx, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#TEDx #Вікторія Александрова #TEDx Chernihiv #Пласт-Арт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...