• Повернули 2 місце: "Десна" на виїзді розгромила "Маріуполь"
16:18, 29 вересня 2019 р.

Повернули 2 місце: "Десна" на виїзді розгромила "Маріуполь"

Чернігівська "Десна" на класі розібралась з "Маріуполем" на виїзді, забивши одразу 4 голи та не пропустивши жодного.

На цю гру Олександр Рябоконь виставив доволі незвичайний стартовий склад у порівнянні з минулими іграми. Не грав дискваліфікований Андрій Богданов, капітан команди Денис Фаворов перемістився в центр півзахисту, а на його місце флангового півзахисника вийшов чемпіон світу серед молоді Юхим Конопля. Також у стартовому складі вийшов Дмитро Хльобас, який і відіграв значну роль у розгромі "Маріуполя".

До середини першого тайму команди як то кажуть пристрілювались. Проте, "Десна" в цій грі не розбазарювали створені гольові моменти та одразу вистрілила дуплетом. На 19-й та 21-й хвилинах матчу Дмитро Хльобас та Олександр Філіппов роблять рахунок 0:2 та на 10-15 хвилин вводять маріупольців у ступор. До речі, цей гол Філіппова став для нього 10-м у футболці "Десни" в рамках УПЛ. Олександр став першим гравцем сіверян, який зміг забити першу ювілейну кількість голів у найвищому дивізіоні.

Хоч "Маріуполь" і намагався нав'язати боротьбу та створити кілька моментів у кінці першого тайму, результату для них це не принесло.

У перерві Олександр Бабич зробив одну заміну, але і вона не допомогла переломити хід поєдинку. Вже на 66-й хвилині гри Дмитро Хльобас гарним ударом зробив дубль та збільшив перевагу до трьох голів. Завершив розгром Олександр Філіппов, який таким чином вийшов на другу сходинку в турнірі бомбардирів, та ділить її з Марлосом, який також забив 6 голів у цьому сезоні.

Таким чином, "Десна" повертається на другу сходинку турнірної таблиці, з якої в цьому турі її не посуне навіть "Динамо" в разі своєї перемоги над "Дніпро-1", адже деснянці перемогли киян в очній зустрічі.

Повернули 2 місце: "Десна" на виїзді розгромила "Маріуполь", фото-1

Наступний матч сіверяни зіграють вдома на стадіоні ім. Гагаріна проти останньої команди УПЛ - донецького "Олімпіка". Матч відбудеться 5 жовтня о 17:00.