Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях

Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях

Державний Ощадбанк України нагородив найкращі регіональні відділення в кількох номінаціях за результатами першого півріччя цього року. Серед переможців є і Чернігівське регіональне відділення.

Про це йдеться на Facebook-сторінці голови обласного управління Чернігівської філії АТ "Ощадбанк" Сергія Черевика.

Чернігівські банкіри перемогли у двух номінаціях та потрапили у когорту найкращих ще в одній. Вони стали першими в роздрібному бізнесі в системі "Ощадбанку", зайняли перше місце в Україні по якості обслуговування, а єдине інклюзивне відділення в Чернігівській області ввійшло в десятку найкращих із тисячі подібних по всій Україні.

Нагороджував та вітав переможців голова правління АТ "Ощадбанк" Андрій Пишний. Він зазначив, що на таких заходах відзначають лідерів галузі, на яких мають рівнятись всі інші.

Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях, фото-1 Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях, фото-2 Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях, фото-3 Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях, фото-4 Чернігівський "Ощадбанк" найкращий одразу в кількох номінаціях, фото-5
Ощадбанк Чернігівське регіональне відділення конкурс відзнаки нагороди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
131 просмотр в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии