• Головна
  • На добровільну сертифікацію погодився 21 чернігівський вчитель
14:30, 3 жовтня 2019 р.

На добровільну сертифікацію погодився 21 чернігівський вчитель

Таку цифру назвала начальник нещодавно створеного управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області Тетяна Маханькова.

За її словами, 21 вчитель початкової ланки на Чернігівщині виявив бажання пройти сертифікацію своєї педагогічної праці. Реєстрація бажаючих триває до 1 лютого.

Інший же напрямок своєї діяльності – інституційний аудит шкіл області управління розпочне з квітня наступного року.

У тестуванні за власним бажанням зможуть взяти участь тисяча педагогів з усієї України. Експерти перевірять їх знання вчителів, викладацькі методики і моделі спілкування з дітьми.

З 2019 по 2021 рік це пілотний проект. Пізніше, якщо все пройде успішно, проект замінить традиційну атестацію. Педагоги беруть участь в програмі за власним бажанням, єдина вимога до них - 2 роки педагогічного стажу.

Учасники повинні будуть створити і завантажити е-портфоліо - відеозапис проведеного уроку або його фрагмента (15-30 хвилин).

Крім того, необхідно описати заняття і оцінити власний урок за критеріями спеціальної анкети.

Директори шкіл та місцевих управлінь освіти не повинні вести ніякого обліку сертифікованих педагогів. При цьому вчителям, які успішно пройдуть сертифікацію, минулий уряд обіцяло 20% надбавку до посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження протягом трирічного дії сертифіката.

Також це не може бути підставою для звільнення вчителя з посади, зменшення заробітної плати або іншого адміністративного покарання з боку шкільного керівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сертифікація #освіта #якість #Тетяна Маханькова
Оголошення
live comments feed...