• Главная
  • З Чернігівщини у військо призовуть майже пів тисячі юнаків
09:40, 4 октября 2019 г.

З Чернігівщини у військо призовуть майже пів тисячі юнаків

З Чернігівщини у військо призовуть майже пів тисячі юнаків

На строкову військову службу з Чернігівщини цієї осені протягом жовтня-грудня планують призвати 461 чоловіка. Служити вони будуть в Збройних Силах та Національній Гвардії України, Державній спеціальній службі транспорту та прикордонних військах.

Про це повідомляє Департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Цього року військкомати призивають на службу громадян України 1992-2001 років народження. Як нагадав військовий комісар області Олександр Криворучко, призову підлягають чоловіки-громадяни України, яким на день відправлення до війська виповнилося 20 років і більше. Проте, за бажанням та за відсутності заборон з боку батьків і лікарів, служити в армії можна і з 18 років.

І призовникам, і їхнім батькам варто знати, що військовослужбовців строкової служби не відправляють до зони бойових дій, — наголосив заступник голови обласної призовної комісіїСергій Болдирєв. — Вони служать на мирній території та мають соціальні гарантії від держави.

Строковикам виплачується грошова допомога при призові, щомісячно та при звільненні в запас, забезпечується повне державне утримання на час служби, зарахування часу служби до стажу роботи, збереження робочого місця та середнього заробітку, якщо такі були до призову, тощо.

За інформацією Олександра Криворучка, на сьогодні призовні команди в області укомплектовані приблизно на третину. У Борзнянському, Коропському, Прилуцькому районах та місті Новгороді-Сіверському ситуація найбільш напружена.

Також військовики нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність громадян за порушення правил військового обов’язку та ухилення від служби у війську.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#осінній призов #військовослужбовці #армія #військкомісаріати
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...