• Головна
  • 100 тисяч гривень – для сільського вчителя з Чернігівської області
15:58, 7 жовтня 2019 р.

100 тисяч гривень – для сільського вчителя з Чернігівської області

Учитель хімії з Чернігівщини Олександр Лисич отримав заслужений приз – премію Global Teacher Prize Ukraine, повідомляє громадська організація «Освіторія».

Зазначається, що цього року до проекту приєднався Фонд Родини Загорій. Меценати вирішили підтримати проактивних учителів хімії й відзначити того, чиї ідеї та здобутки можуть створити реальні зміни в Україні.

Переможцем номінації «Премія вчителю хімії від Zagoriy Foundation» став минулорічний фіналіст премії Олександр Лисич. Він отримає 100 тисяч гривень, які зможе витратити на власний розсуд.

І ще стільки ж отримає школа села Чорнотичі Сосницького району, в якій викладає лауреат. Ці гроші навчальний заклад зможе використати для вирішення нагальних проблем.

Під час вручення премії Олександр Лисич розповів, що за отримані гроші втілить свою мрію – організує хімічну школу в Карпатах або на Чернігівщині.

Він має унікальну хімічну картинну галерею, а бал його учнів на ЗНО з хімії коливається від 180 до 196 балів. Зазначається, що вчитель розвиває логіко-смислові моделі викладання та активно бере участь у заходах професійної майстерності по всій країні. Після номінування на премію Global Teacher Prize Ukraine минулого року Олександр Лисич заснував освітній фестиваль на Чернігівщині та отримав звання «Заслуженого вчителя».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#премія #вчитель #хімія #Олександр Лисич #Чорнотичі #Global Teacher Prize Ukraine
Оголошення
live comments feed...