• Главная
  • Директор «Ялівщини» відповів чиновникам. Запевняє, що працював сумлінно
14:45, 7 октября 2019 г.

Директор «Ялівщини» відповів чиновникам. Запевняє, що працював сумлінно

Володимир Свердлов, який виконує обов’язки керівника комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівшина», відповів на закиди з боку Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.

Нагадаємо, минулого тижня чиновники оприлюднили заяву, в якій зазначили, що не існує жодних юридичних і моральних підстав, аби директор «Ялівшини» лишився на своїй посаді.

В тому ж зверненні Департамент ОДА зазначає, що Володимир Свердлов нібито є «безініціативним» керівником і не відповідає посаді.

Натомість прихильники Свердлова стверджують: проти нього ведеться кампанія з дискредитації, оскільки він, мовляв, заважає тим, хто мріє забудувати територію РЛП котеджами.

Як би там не було, депутати не підтримала проєкт щодо звільнення Володимира Свердлова на останній сесії обласної ради.

Тепер керівник «РЛП «Ялівщина» нагадав, що він щорічно надсилав плани роботи і звіти про виконані роботи. Документи в Департаменті екології затверджувалися схвально.

Закиди щодо безініціативності Володимир Свердлов спростовує зверненнями і запитами до міського голови Чернігова, до поліції, ОДА, управління ЖКГ, КП «Зеленбуд» тощо.

Директор РЛП зазначає, що постійно організовував суботники та заходи з прибирання сміття на території парку (усього їх було 73) і навіть залучав комерційних партнерів до цієї ініціативи (Coca-Cola, «Віват-канцелярія»).

Також директором КЗ «РЛП «Ялівщина» спільно з різними організаціями на території парку було проведено 7 заходів рекреаційно-освітнього змісту

За участі директора РЛП «Ялівщина» розроблено і подано на затвердження «Проєкт землеустрою щодо організації і встановлення меж регіонального ландшафтного парку Ялівщина» площею 168,7054 га, розташованого в Чернігові в адміністративних межах Чернігівської міської ради».

За клопотанням директора РЛП «Ялівщина» комунальними службами Чернігова з боку вул. 77-ї Гвардійської дивізії (в’їзд на вул. Жуковського) для збереження екосистем і створення безпечних умов для відвідувачів установлено обмежуючий дорожній знак «Рух механічних транспортних засобів заборонено».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Володимир Свердлов #Ялівщина
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...