• Главная
  • Скільки в Чернігові будинків і хто їх обслуговує?
11:01, 9 октября 2019 г.

Скільки в Чернігові будинків і хто їх обслуговує?

Загалом в житловому фонді Чернігова, станом на 1 жовтня, налічується 2018 багатоквартирних будинків.

Про це йдеться у повідолменні Чернігівської міськради, з посиланням на звіт керівника міського управління ЖКГ Ярослава Куца.

Рік тому будинків було суттєво більше, але у зв’язку з новаціями законодавства 86 одноповерхових будинків списали з балансу комунальних підприємств і перевели на самообслуговування, як інший приватний сектор.

Розвиваються в місті й ОСББ. Їх у Чернігові вже 112, вони обслуговують 116 будинків. Це 6% від усього багатоквартирного житлового фонду міста.

У 188 багатоквартирних будинках співвласники своїми рішеннями самостійно визначили управителів. У ще 1429 будинках управителі визначені відповідно до проведеного конкурсу. І решта 289 будинків – ще не визначилися з формою управління і наразі працюють з підприємствами, які надають послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Втім зазначається, що співвласники багатоквартирних будинків, яким управителя призначили за конкурсом, не позбавлені права в будь-який час прийняти рішення та обрати нового управителя або створити ОСББ.

Скільки в Чернігові будинків і хто їх обслуговує?, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#будинки #ЖКГ #ОСББ #управителі #статистика
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...