• Главная
  • У "Чернігівобленерго" пояснили, як повертатимуть переплату за електроенергію
10:13, 11 октября 2019 г.

У "Чернігівобленерго" пояснили, як повертатимуть переплату за електроенергію

У "Чернігівобленерго" пояснили, як повертатимуть переплату за електроенергію

АТ "Чернігівобленерго" на своїй Facebook-сторінці роз'яснили, як саме споживачі можуть повернути переплату за електроенергію та чому невикористану субсидію в безготівковій формі ніхто так і не отримає.

Реальну переплату повертатимуть тільки за письмовою заявою власника особового рахунку на банківські рахунки споживачів. Заяви треба передавати до відповідного підрозділу АТ «Чернігівобленерго» за місцем проживання (там же можна отримати й бланк заяви). При цьому, у заяві обов’язково треба вказати: власний 9-значний особовий рахунок, ПІБ, ідентифікаційний код та надати реквізити банківської картки або повідомити свій розрахунковий банківський рахунок.

У компанії також навели найбільш типові помилки, що перешкоджають поверненню коштів, і які допускаються споживачами при формуванні заяв:

  • реквізити банківських карток зазначаються з помилками, або на момент перерахування коштів картка заблокована чи закінчився термін її дії;
  • вимоги банківських установ до реквізитів банківських карток можуть відрізнятися, і інколи споживачі не зазначають повного переліку обов’язкових реквізитів, що вимагає банківська установа;
  • власник банківської картки (реквізити якої зазначені у заяві) не співпадає з особою, на яку надано ідентифікаційний код.

У кого були невикористані кошти житлової субсидії, повернути їх не зможуть. Справа в тому, що відповідно до положення про порядок призначення житлових субсидій - після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії, яка надавалася не у грошовій формі, повертається управителем, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії у порядку, встановленому Кабміном.

Таким чином, АТ «Чернігівобленерго» кошти невикористаної субсидії повернуло до державного бюджету.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Чернігівобленерго #переплата #повернення коштів #субсидія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...