• Главная
  • Мер Чернігова – поліції: тільки дурень не знає хто кришує «лотерейний» бізнес
13:52, 11 октября 2019 г.

Мер Чернігова – поліції: тільки дурень не знає хто кришує «лотерейний» бізнес

Владислав Атрошенко розповів, що мав розмову з новим керівником міської поліції і звернув увагу правоохоронців на пріоритетні напрямки роботи.

Зокрема, мова йшла про так звані «лотерейні» заклади, під вивісками яких маскується нелегальний гральний бізнес.

– Тільки дурень не знає хто його провадить, хто кришує. Керівники змінилися, а бізнес працює. Гральний бізнес під вивіскою Національна лотерея, – зауважив міський голова.

– Лотерея – це кіоск на 4 чи менше квадратних метрів на Мстиславській. А у залі на 40 квадратів стоїть 30 чи 40 комп’ютерів…Якщо ви не знаєте цього – значить ви не поліціянти і вам треба завльнитися, – заявив Владислав Атрошенко.

Він попросив навести порядок в цьому питанні, або, якщо хтось заважає боротьбі з нелегальними гральними залами, публічно про це заявити.

Крім того Владислав Атрошенко звернув увагу на гастролерів, які час від часу з’являються в Чернігові і вчиняють резонансні злочини. Згадав свіжий приклад – вбивство подружжя біля пішохідного мосту заради викрадення машини.

Мер попросив поліцію активізувати роботу в цьому питанні, бо «всі наші старання будуть перекреслені, а історичне, туристичне місто з високим рівнем злочиності – це мінус, який тягне вниз».

Остання фраза стосувалася свіжого рейтингу від журналу «Фокус», в якому Чернігів за рівнем комфортності для життя посів місце в нижній частині списку. Один з критеріїв, що потягнув місто донизу – саме рівень злочинності.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Владислав Атрошенко #поліція #гральний бізнес #лотерея
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...