• Головна
  • Наставник чернігівської "Десни" став найкращим тренером УПЛ у вересні
15:02, 11 жовтня 2019 р.

Наставник чернігівської "Десни" став найкращим тренером УПЛ у вересні

Українська Прем'єр-Ліга організовувала на своєму офіційному сайті голосування за найкращого гравця та тренера місяця. І в одній, і в іншій номінації були представники чернігівської "Десни".

У голосуванні за топ-футболіста брали участь переможці номінації «Найкращий гравець туру» (6 тур — Богдан Михайліченко «Зоря», 7 тур — Владислав Калітвінцев «Десна», 8 тур — Карлос Де Пена «Динамо», 9 тур — Олександр Філіппов «Десна», а також футболісти, які, на думку експертної ради, відзначалися стабільністю впродовж вересневих турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Марлос «Шахтар», Єгор Картушов «Десна», Мораес «Шахтар», Євгеній Смирний «Колос».

У голосуванні за топ-наставника брали участь переможці номінації «Найкращий тренер туру» (6 тур — Віктор Скрипник «Зоря», 7 тур — Олександр Рябоконь «Десна», 8 тур — Олексій Михайличенко «Динамо», 9 тур — Олександр Рябоконь «Десна», а також наставник «Шахтаря» Луїш Каштру, чия команда продовжує йти без втрат в УПЛ.

Всього у голосуванні взяло участь близько 2 000 прихильників футболу. За їх результатами найкращим гравцем вересня став - Богдан Михайличенко «Зоря», а кращим тренером вересня - Олександр Рябоконь «Десна».

Голоси розподілились наступним чином:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Десна" #кращий тренер #номінація #УПЛ #Рябоконь
Оголошення
live comments feed...