• Головна
  • Борги за квартплату в Чернігові зменшуються повільно
15:39, 15 жовтня 2019 р.

Борги за квартплату в Чернігові зменшуються повільно

Чернігівці не поспішають платити за послуги з утримання багатоповерхових будинків та вивезення сміття.

Керівники комунальних ЖЕКів та КП «АТП-2528», яке займається вивезенням сміття в Чернігові, відзвітували про темпи погашення заборгованості з боку населення.

Так, в КП «ЖЕК-13» нарікають на те, що платникам відмовляють у подовженні субсидій, внаслідок чого підприємство недоотримало кошти. Також на 11 тисяч гривень збільшилася за місяць заборгованість з боку тих, хто отримує монетизовану субсидію – тобто грошима на руки – але не використовує ці кошти за призначенням.

Більшу частину боргів люди сплачують після розмов з працівниками ЖЕКу, тоді як претензійна (судова) робота не тає таких позитивних результатів, зазначають на підприємстві.

В КП «Новозаводське» зазначають, що у вересні чернігівці розрахувалися на 100 % за отримані послуги, але раніше накопичені борги не зменшуються.

В 10-му ЖЕКу на сьогодні борг складає 2,78 мільйони гривень. До того ж у вересні рівень проплат становив лише 98 %. Отже, борги накопичуються.

Наразі на підприємстві намагаються достукатися до боржників за допомогою активних старших по будинку. Такий підхід дозволив добитися хороших показників в одному з будинків на вулиці Космонавтів, де після бесід почали розраховуватися 10 квартир з 17 проблемних.

І лише в КП «Деснянське» у вересня рівень проплат перевищив 100 % (тобто, повертаються старі борги). Проте, це мінімальні цифри – 100, 3 %

На КП «АТП-2528» активізували роботу у приватному секторі, де 19 працівників спілкуються з боржниками. Як наслідок – рівень проплат тут складає 120 %.

На КП «Чернігівводоканал» зменшили заборгованість на 1 мільйон, але вона й досі перевищує 30 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖЕК #квартплата #тариф #борги
Оголошення
live comments feed...