• Головна
  • Навчання в музичних і художніх школах Чернігова стане дорожчим
16:24, 15 жовтня 2019 р.

Навчання в музичних і художніх школах Чернігова стане дорожчим

З 1 січня в Чернігові може зрости вартість освітніх послуг, що надаються в мистецьких школах Чернігова. Відповідний проєкт рішення винесено на розгляд виконавчого комітету Чернігівської міськради.

Планується, що плата за навчання з 1 січня 2020 року буде становити від 180 (балалайка, домра, баян, акордеон) і 200 гривень на місяць (бандура, скрипка, віолончель, духові та ударні інструменти) до 280 грн (фортепіано, синтезатор, гітара).

За навчання на хореографічному, образотворчому, художньому, театральному відділеннях, а також у хорових класах та класах сольного співу потрібно буде сплатити 260 гривень на місяць.

В управлінні культури пояснюють необхідність перегляду вартості навчання тим, що на сьогодні бюджет «не забезпечує у повному обсязі потреби закладів позашкільної мистецької освіти комунальної форми власності». Як наслідок – виникає необхідність вишукувати додаткові фінансові можливості щодо належного утримання мистецьких шкіл.

Крім того, з 1 січня 2020 року заплановане підвищення мінімальної заробітної плати, що також відбивається на вартості послуг.

Чиновники обіцяють, що встановлення нових розмірів батьківської плати покращить фінансовий стан вищезгаданих закладів, частково покриє видатки, пов’язані з їх функціонуванням, що в свою чергу зменшить фінансове навантаження на міський бюджет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музична школа #вартість навчання
Оголошення
live comments feed...